fbpx

Prežitkový Workshop

SPLN V ŠKORPIÓNOVI

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Vysielame 23.4.2024. 

#KALENDÁRIUM 26.júl

Dnes, 26.júla, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Energo okienko

Z dvadsaťšestky sme dostali darom:

 • Silu rodiny,
 • pocit bezpečia a opory,
 • starostlivú lásku,
 • čaro energie obyčajných chvíľ,
 • zdieľanie hojnosti, lásky, radosti, nadšenia.

Výzvou je

 • Dokázať dať porozumenie a podporu svojim blízkym aj vo chvíľach, kedy sme vyhodení z rovnováhy
 • a nájsť svoje miesto v rodine.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete každý deň v škole, v hravej študovni.

Meniny má Anna, Hana, Anita

Ženské mená Anna, Hana majú hebrejský pôvod a ich význam je „milá“, „milostná“. Tieto ženy vynikajú pevnou vôľou, dynamickosťou a intuíciou. Anny a Hany sú hrdé a uzavreté do seba. Nedajú sa veľmi ovplyvňovať.

Majú neuveriteľnú pamäť a všetko chcú mať hneď. Anny, Hany nevedia, čo je to plachosť, sú stále v názorovej opozícii. Neúspech ich len tak ľahko nepoloží, nikdy nie sú zúfalé. Ak sa im niekto nepoddá, sú ako malé trucovité princezničky.

 • Ovplyvňujú ich planéty Mars a Pluto.
 • Ich šťastné farby sú tmavomodrá, červená a ružová.
 • Ochranné rastliny sú palina dračia, puškvorec, bazalka.
 • Ochranné kamene sú rubín, diamant, opál a topás.

Zmenili svet

1943 – Mick Jagger

Je britský rockový hudobník, skladateľ, herec, producent a businessman. Celosvetovo sa preslávil ako spevák a spoluzakladateľ kapely The Rolling Stones.

Jaggerova hudobná kariéra presahuje päť desaťročí. Hudobnou kritikou je považovaný za „jedného z najvplyvnejších frontmanov histórii rokenrolu.“

Jeho osobitý hlas, pódiová prezentácia a gitarový štýl Keitha Richardsa sú výrazovým prostriedkom, ktorý počas celej jej existencie charakterizuje kapelu Rolling Stones.

Jagger si prilákal pozornosť tlačových médií svojimi romantickými vzťahmi, verejným priznaním k užívaniu drog a je často prezentovaný ako jedna z hlavných postáv kontrakultúry 60. rokov.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre