fbpx

Miriam Štolfová a Silvia Šuvadová ťa pozývajú na  webinár zdarma

Transformačná sila osmičky

Poď využiť jej silu a energiu pre svoj prospech!

#KALENDÁRIUM 25.marec

Dnes, 25.marca, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Energo okienko

Z dvadsaťpäťky sme dostali darom:

 • tvorenie harmónie vo vzťahu
 • osobná sloboda a oddanosť
 • prijatie
 • pochopenie, odpustenie, láska
 • komunikácia a vyjadrenie potrieb a pocitov
 • ocenenie.

Výzvou je

 • Udržať si osobnú integritu.
 • Nastaviť a držať si také hranice, aby sme sa v každom vzťahu cítili slobodne.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete každý deň v škole, v hravej študovni.

Meniny má Marián

Mužské meno Marián má latinský pôvod a jeho význam je „patriaci rímskemu rodu Mariovcov“. Mariánovia očakávajú veľa dôkazov lásky a oddanosti, no odpovedajú na ne dosť rezervovane.

Ľahko strácajú odvahu, hlavne keď sa dostaví neúspech a niekedy sa správajú zatrpknuto. Ich inteligencia je prenikavá, presná a rýchla.

 • Ovplyvňuje ich planéta Mars.
 • Ich šťastné farby sú fialová a červená.
 • Ochranné rastliny sú púpava, chmel.
 • Ochranné kamene sú diamant a jaspis.

Zmenili svet

1947 – Elton John

Je anglický spevák, skladateľ a klavirista. Od roku 1967 spolupracuje so svojím skladateľským partnerom Berniem Taupinom, s ktorým dodnes nahral viac ako 30 albumov.

Počas jeho 50-ročnej kariéry predal Elton John viac ako 300 miliónov nahrávok, vďaka čomu sa stal jedným z najpredávanejších hudobných umelcov na svete.

V roku 2004 ho časpois Rolling Stone zaradil na 49. miesto vo svojom zozname 100 vplyvných hudobníkov rock and rollovej éry. V roku 1994 bol Elton John uvedený do Rock and Roll Hall of Fame.

V roku 1996 bol menovaný za komandéra Radu britského impéria a v roku 1998 získal rytierstvo od Alžbety II. za „hudobné a charitatívne služby“.

Od roku 1976 Elton John sa verejne hlásil k bisexualite a v roku 1988 otvorene uviedol, že je gay, pričom dňa 21. decembra 2005 uzavrel registrované partnerstvo s Davidom Furnishom.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Bylina, ktorá aktuálne rastie na každom rohu. Normálne je to postrach záhraadkárov 🙂 a pritom jedna z najchutnejších bylín, ktoré môžete zaradiť do svojho jedálnička a tak nakopnúť metabolizmus a doplniť energiu po dlhom zimnom období.

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre šťastný život. Celý rok 2024 ideme v školičke tému hojnosť  a prosperita.

Aby ste aj vy žili v takej hojnosti všetkého druhu, akú si len viete predstaviť.  Do Školy hojnosti tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre