fbpx

Prežitkový Workshop

SPLN V strelcovi

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Vysielame 22.5.2024. 

#KALENDÁRIUM 25.december

Dnes, 25. decembra, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Energo okienko

Z dvadsaťpäťky sme dostali darom:

  • tvorenie harmónie vo vzťahu
  • osobná sloboda a oddanosť
  • prijatie
  • pochopenie, odpustenie, láska
  • komunikácia a vyjadrenie potrieb a pocitov
  • ocenenie.

Výzvou je

  • Udržať si osobnú integritu.
  • Nastaviť a držať si také hranice, aby sme sa v každom vzťahu cítili slobodne.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete na Instagrame v príbehoch / stories. 

Dnes máme

Prvý sviatok vianočný. 

V rímskokatolíckej cirkvi je druhým najhlavnejším sviatkom Prvý sviatok vianočný alebo Sviatok Narodenia Pána, ktorý sa podľa gregoriánskeho kalendára slávi 25. decembra.

Od reformácie sa Vianoce začínajú sláviť už deň vopred, na Štedrý večer (24. decembra). Rímski katolíci sústreďujú svoju oslavu najmä k času, keď odbije polnoc medzi 24. a 25. decembrom.

Omša sa takto slávi priamo o polnoci, a preto sa nazýva polnočná omša. Ako na Štedrý deň, tak aj na Prvý sviatok vianočný sa konalo viacero obyčajov, ktoré mali najmä očistný charakter.

Významným prostriedkom bola najmä voda. V tomto čase sa konali aj obchôdzky a koledy. Betlehemci chodili po domoch a vinšovali všetkým zdravie, šťastie a Božie požehnanie.

Zmenili svet

1954 – Annie Lennox

Je britská hudobníčka, speváčka a skladateľka. Svoju hudobnú kariéru začala ako členka britskej popovej kapely The Tourists, s ktorej členom Dave Stewartom založili neskôr duo Eurythmics.

V 80. rokoch toto duo vyprodukovalo viacero známych hitov, ako sú napríklad single „Sweet Dreams (Are Made of This)“, či „Here Comes the Rain Again“.

V roku 2004 získala Zlatý glóbus a aj Oscara za skladbu „Into the West“ zo soundtracku k filmu Pán prsteňov: Návrat kráľa. Vďaka svojim komerčným úspechom patrí Annie Lennox medzi najúspešnejšie britské ženské hudobné umelkyne.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Pusti si Annie Lennox. 

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre