fbpx

#KALENDÁRIUM 24.január

Dnes, 24. januára, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Energo okienko

Z dvadsaťštvorky sme dostali darom:

 • matka a otec
 • línia predkov
 • vďačnosť za život
 • sila rodu a predkov
 • očistenie rodovej karmy
 • návrat k rodnej hrude
 • ctiť si tradície.

Výzvou je

 • Vzdať úctu a pokoru svojim predkom.
 • Prijať všetky (aj nepekné) veci týkajúce sa nášho rodu ako súčasť nás samotných.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete každý deň v škole, v hravej študovni.

Meniny má Timotej

Mužské meno Timotej má grécky pôvod a v preklade znamená „uctievajúci Boha“. Timotejovia sú muži, ktorí potrebujú spoločnosť a radi sa otvárajú vonkajšiemu svetu. Majú sklon prijímať názory iných.

Pri Timotejoch máme dojem, akoby ani neštudovali, ale si iba spomínali, čo už dávno vedia. Sú doma v mnohých oblastiach, preto môžu byť z nich napríklad reportéri.

 • Najviac ich ovplyvňujú planéty Saturn a Urán.
 • Šťastné farby týchto mužov sú tmavomodrá a zelená.
 • Ochranná rastlina je harmanček.
 • Ochranné kamene sú sokolie oko a obsidián.

Dnes máme

Deň komplimentov.

Deň komplimentov vznikol v roku 1998 na základe iniciatívy Američaniek Kathy Chamberlin a Debby Hoffman.V tento deň by mal každý vyjadriť kompliment aspoň piatim ľuďom, a tak vyzdvihnúť to, čo na osobe oceňuje.

Zmenili svet

1937 – Ivan Jandl

Bol český herec. Hral postavu Karla vo filme The Search, ktorého výkon priniesol vtedajšiemu Česko-Slovensku Zlatý glóbus a tiež prvého Oscara (Academy Juvenile Award).

Tento úspech mu ale vôbec nepomohol, práve naopak. Ako chlapec hral v malých úlohách vo filmoch Svědomí a Zelená knížka. V dospelosti sa venoval popri úradníckej práci amatérskemu divadlu.

Zomrel na záchvat cukrovky v roku 1987 vo veku päťdesiat rokov. Obe jeho ceny sa dodnes nachádzajú v depozitári Národního filmového archivu.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Dnes venuj kompliment aspoň 5. ľuďom. Ideálne každému, koho stretneš (a potom v tom pokračuj každý deň a uvidíš, ako sa tvoje vzťaahy zmenia k lepšiemu).

Ako správne dať kompliment žene  – návod pre mužov od Michala Kopeckého. Ak si pustíš toto video, dozvieš sa kopec zaujímavých vecí, hoci si aj žena – určite ťa obohatí.

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre šťastný život. Celý rok 2024 ideme v školičke tému hojnosť  a prosperita.

Aby ste aj vy žili v takej hojnosti všetkého druhu, akú si len viete predstaviť.  Do Školy hojnosti tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre