fbpx

#KALENDÁRIUM 23.október

Dnes, 23. októbra, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Energo okienko

Z dvadsaťtrojky sme dostali darom:

  • všetko je v súlade s dohodou tvojej duše
  • uvedom si dohody duší vo všetkých tvojich vzťahoch
  • riaď sa srdcom.

Výzvou je

  • Dôverovať životu, vesmíru, Bohu, že jeho vedenie je správne aj keď niekedy hlava neberie a argumetuje „rozumnými dôvodmi“.
  • Uvošniť sa vo vzťahoch, nebrať si veci osobne.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete na Instagrame v príbehoch / stories. 

Meniny má Alojzia

Ženské meno Alojzia je staronemeckého pôvodu a znamená „celá biela“. Alojzie sú smelé ženy, ktoré stoja pevne nohami na zemi. Tvária sa niekedy trochu mrzuto a sú skôr uzavreté.

Sú sebecké z obavy, že sa priveľmi odhalia, ak budú milovať. V zamestnaní sú Alojzie spoľahlivé, praktické a flexibilné. Majú veľmi silný zmysel pre detail, pozoruhodnú pamäť, chladný pôvab a sú stále.

Ich životaschopnosť je dobrá, náchylné sú akurát na prechladnutia.

  • Alojzie ovplyvňuje planéta Merkúr.
  • Ich šťastné farby sú oranžová a modrá.
  • Ochranné rastliny čakanka, fenikel.
  • A ochranné kamene sú jaspis a nefrit.

Zmenili svet

1943 – Václav Neckář

Je český spevák a herec. V rokoch 1968 až 1970 bol spolu s Martou Kubišovou a Helenou Vondráčkovou členom speváckej skupiny Golden Kids.

Naspieval piesne k filmom, napr. Jak básníci přicházejí o iluze, Jak utopit doktora Mráčka alebo Páni kluci. Od 70. rokov nahráva a koncertuje so skupinou Bacily.

K jeho dvorným autorom patria brat Jan Neckář a Otakar Petřina, ale písali pre neho i Karel Svoboda, Petr Hapka, Petr Janda alebo Bohuslav Ondráček.

Okrem hitov ako sú Stín katedrál, Tu kytaru jsem koupil kvůli tobě alebo Lékořice, má Neckář v repertoári i radu balád.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Aspoň jednu hodinu nič nerob. 

Ale že vôbec nič! Relaxuj tým, že budeš nič nerobiť. Žiadne šťukanie do mobilu, proste nič. Normálne si len sadni a čuč do blba. Skús, či to vydržíš hodinu.

Pre nás, čo sme „rádioaktívni“ je to veľká výzva. Ja sa to učím tiež.

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre