fbpx

#KALENDÁRIUM 23.október

Dnes, 23. októbra, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Energo okienko

Z dvadsaťtrojky sme dostali darom:

  • všetko je v súlade s dohodou tvojej duše
  • uvedom si dohody duší vo všetkých tvojich vzťahoch
  • riaď sa srdcom.

Výzvou je

  • Dôverovať životu, vesmíru, Bohu, že jeho vedenie je správne aj keď niekedy hlava neberie a argumetuje “rozumnými dôvodmi”.
  • Uvošniť sa vo vzťahoch, nebrať si veci osobne.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete na Instagrame v príbehoch / stories. 

Meniny má Alojzia

Ženské meno Alojzia je staronemeckého pôvodu a znamená “celá biela”. Alojzie sú smelé ženy, ktoré stoja pevne nohami na zemi. Tvária sa niekedy trochu mrzuto a sú skôr uzavreté.

Sú sebecké z obavy, že sa priveľmi odhalia, ak budú milovať. V zamestnaní sú Alojzie spoľahlivé, praktické a flexibilné. Majú veľmi silný zmysel pre detail, pozoruhodnú pamäť, chladný pôvab a sú stále.

Ich životaschopnosť je dobrá, náchylné sú akurát na prechladnutia.

  • Alojzie ovplyvňuje planéta Merkúr.
  • Ich šťastné farby sú oranžová a modrá.
  • Ochranné rastliny čakanka, fenikel.
  • A ochranné kamene sú jaspis a nefrit.

Zmenili svet

1943 – Václav Neckář

Je český spevák a herec. V rokoch 1968 až 1970 bol spolu s Martou Kubišovou a Helenou Vondráčkovou členom speváckej skupiny Golden Kids.

Naspieval piesne k filmom, napr. Jak básníci přicházejí o iluze, Jak utopit doktora Mráčka alebo Páni kluci. Od 70. rokov nahráva a koncertuje so skupinou Bacily.

K jeho dvorným autorom patria brat Jan Neckář a Otakar Petřina, ale písali pre neho i Karel Svoboda, Petr Hapka, Petr Janda alebo Bohuslav Ondráček.

Okrem hitov ako sú Stín katedrál, Tu kytaru jsem koupil kvůli tobě alebo Lékořice, má Neckář v repertoári i radu balád.

Tu je jeden z jeho najväčších hitov.

Citát na dnešný deň

Boh je priateľom mlčania. Všimnite si, že príroda stromy, rastliny a kvety rastú v tichu. Všimnite si, ako sa nebo, slnko a mesiac nečujne pohybujú. Aj my potrebujeme byť ticho, aby sme sa mohli dotknúť duše. 

– Matka Tereza

Inšpirácia pre teba

Aspoň jednu hodinu nič nerob. 

Ale že vôbec nič! Relaxuj tým, že budeš nič nerobiť. Žiadne šťukanie do mobilu, proste nič. Normálne si len sadni a čuč do blba. Skús, či to vydržíš hodinu.

Pre nás, čo sme “rádioaktívni” je to veľká výzva. Ja sa to učím tiež.

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici 🙂

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti 🙂

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Autorka a "riaditeľka" Školy hrou pre dospelákov. Blogerka, youtuberka, lektorka osobného rozvoja.

Učí ľudí veci, ktoré sa v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, mieri a hojnosti. Viac o Miriam tu: miriamstolfova.sk.

Ako si na tom s intuíciou?

Komentáre