fbpx

Prežitkový Workshop

SPLN V strelcovi

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Vysielame 22.5.2024. 

#KALENDÁRIUM 23.november

Dnes, 23. novembra, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Energo okienko

Z dvadsaťtrojky sme dostali darom:

  • všetko je v súlade s dohodou tvojej duše
  • uvedom si dohody duší vo všetkých tvojich vzťahoch
  • riaď sa srdcom.

Výzvou je

  • Dôverovať životu, vesmíru, Bohu, že jeho vedenie je správne aj keď niekedy hlava neberie a argumetuje „rozumnými dôvodmi“.
  • Uvoľniť sa vo vzťahoch, nebrať si veci osobne.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete na Instagrame v príbehoch / stories. 

Meniny má Klement

Mužské meno Klement má latinský pôvod a v preklade znamená „prívetivý“, „láskavý“. Klementovia sú galantní muži, ktorí neskrývajú svoje názory ani pocity.

Pochopiť Klementov nie je vždy ľahké, pretože sú niekedy neústupčiví, rebelantskí a konfliktní. Túžia po tom, aby boli milovaní. Vedia byť pozorní a krásne nežní.

Snom Klementov je štúdium práva, aby sa mohli stať advokátmi, sudcami, politikmi alebo publicistami.

  • Ovplyvňujú ich planéty Mars a Pluto.
  • Šťastné farby Klementov sú tmavomodrá a červená.
  • Ochranné rastliny puškvorec a bazalka.
  • A ochranné kamene sú opál a jaspis.

Zmenili svet

1870 – Štefan Banič

Bol slovenský robotník a vynálezca. Po skončení ľudovej školy pracoval na statku grófa Pálffyho. Pre svoje názory na maďarizáciu a Apponyiho zákony bol z práce vyhodený a následne odišiel v roku 1907 za prácou do USA.

Zaujímal sa o letectvo. V roku 1912 bol svedkom leteckého nešťastia, v roku 1913 zostrojil prvý použiteľný padák na princípe dáždnika, ktorý sa otváral sústavou niekoľkých pružín.

Padák mal vyriešený problém tzv. plávania vo vzduchu a upevňoval sa pomocou popruhov na telo letca v hrudnej časti pod ramenami.

V roku 1914 Štefan Banič osobne vyskúšal padák pred zástupcami Patentového úradu letectva USA, zoskočil vo Washingtone zo strechy 15-poschodovej budovy. Potom nasledovali ďalšie zoskoky aj z lietadla.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Urob si obklad na oči a uľav unaveným očiam aj očným viečkam.

Ako na to?

Za lyžičku očianky rostkovej zalej 0,5 dl vriacej vody a nechaj zapariť 10 min. (zakryté). Zápar preceď a namoč do neho kozmetické tampóny, ktoré priložíš na oči. Cez ne si ešte prelož malý uterák. A odpočívaj s obkladom aspoň 15 min.

Uvoľni sa a vnímaj, ak máš pocity v oblasti očí. Vnímaj, čo ti telo hovorí. Myšlienkou ďakuj za to, že ti oči dobre slúžia a že máš to šťastie, že vidíš.

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre