fbpx

Prežitkový Workshop

SPLN V ŠKORPIÓNOVI

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Vysielame 23.4.2024. 

#KALENDÁRIUM 23.január

Dnes, 23. januára, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Energo okienko

Z dvadsaťtrojky sme dostali darom:

  • všetko je v súlade s dohodou tvojej duše
  • uvedom si dohody duší vo všetkých tvojich vzťahoch
  • riaď sa srdcom.

Výzvou je

  • Dôverovať životu, vesmíru, Bohu, že jeho vedenie je správne aj keď niekedy hlava neberie a argumetuje „rozumnými dôvodmi“.
  • Uvoľniť sa vo vzťahoch, nebrať si veci osobne.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete každý deň v škole, v hravej študovni.

Meniny má Miloš

Mužské meno Miloš je domácou podobou mena Miloslav, má slovanský pôvod a v preklade znamená „milý“. Milošovia sú podobní svojmu rastlinnému totemu agátu, ktorý je symbolom zasvätenia a iniciácie.

Majú sebavedomé a vyrovnané správanie. Sú málo ovplyvniteľní, ale nebránia sa podnetom od iných. „Železná“ vôľa je hlavnou črtou ich charakteru. Nič im nie je ľahostajné a sú známi aj tým, že naprávajú krivdy.

  • Najviac ich ovplyvňuje Slnko.
  • Ochranné rastliny Milošov sú ľubovník a kôpor.
  • Ochranné kamene sú olivín, jantár a granát.
  • Ich šťastné farby sú hnedá, medená a zlatá.

Zmenili svet

†1989 – Salvador Dalí

Bol španielsky maliar, fotograf, sochár a zároveň najznámejší predstaviteľ surrealizmu. Dalího ranná tvorba patrí k najvýznamnejším artefaktom surrealizmu.

Jeho hlavným cieľom bolo zobrazovať konkrétnu iracionalitu. Svojimi experimentami a excentrickosťou sa stal jedným z najpopulárnejších umelcov 20. storočia.

Okrem maľovania obrazov sa zaoberal aj knižnými ilustráciami, grafikami, plastikami, scénickými návrhmi, písaním a publikovaním básní.

Tiež úspešne navrhoval sklenené predmety a hlavne šperky. Surrealizmus obohatil svojou paranoidno-kritickou metódou. Tvrdil, že každý človek má právo na psychickú abnormalitu, pričom sám seba považoval za zdravého blázna.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Rada na dnes:

Spíš si na papier všetkých ľudí, ktorí sú ti blízki (akýmkoľvek spôsobom). Ľudia, s ktorými súznieš, ktorí sú blízko teba, ktorými sa obklopuješ.

A vlož si ich v predstave do kruhu ktorého si súčasťou. Zaisti (v predstave), že kruh je pevne spojený a chráni každého, kto je súčasťou tohto kruhu.

Ak máš vo svojej realite ľudí, s ktorými už nesúznieš, nevkladaj si ich do svojho kruhu. Poďakuj im za službu, ktorú ti doteraz urobili a dohodni sa s ich dušou, že odteraz už nebudú súčasťou tvojho kruhu.

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre šťastný život. Celý rok 2024 ideme v školičke tému hojnosť  a prosperita.

Aby ste aj vy žili v takej hojnosti všetkého druhu, akú si len viete predstaviť.  Do Školy hojnosti tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre