fbpx

Miriam Štolfová a Silvia Šuvadová ťa pozývajú na  webinár zdarma

Transformačná sila osmičky

Poď využiť jej silu a energiu pre svoj prospech!

#KALENDÁRIUM 22.september

Dnes, 22.septembra, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Numero okienko

Z dvadsaťdvojky sme dostali darom:

 • JA som..
 • tu a teraz
 • portál
 • pole všetkých možností
 • buď všetkými zmyslami v prítomnosti
 • uvoľni sa a plyň.

Výzvou je

 • S dôverou vstúpiť do nových dverí, do nového, neznámeho územia.
 • Netlačiť na pílu, nechať veci prirodzene plynúť.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete každý deň v škole, v hravej študovni.

Meniny má Móric

Mužské meno Móric má latinský pôvod a jeho význam znie „pochádzajúci z Mauretánie“ (v Severnej Afrike). Móricovia sú obdarení veľkou emotívnosťou. V duši sú to komedianti, veľké zúfalstvo dokážu zahrať veľmi presvedčivo.

Radi na seba obracajú pozornosť. Zvyčajne obľubujú štúdium, ak má presný cieľ. Dobre budú pracovať len v prípade, že si vyberú správnu profesiu. Vo všeobecnosti ich priťahujú všetky slobodné povolania.

 • Ovplyvňuje ich planéta Jupiter.
 • Ich šťastné farby sú fialová, žltá a modrá.
 • Ochranné rastliny sú skalica a sliz.
 • Ochranné kamene sú ametyst a granát.

Zmenili svet

1811 – Michal Miloslav Hodža

Bol slovenský národný buditeľ, evanjelický kňaz, básnik, jazykovedec, reprezentant slovenského národného hnutia v 40. rokoch 19. storočia (člen „trojice“ Štúr – Hurban – Hodža).

Svoje prvé diela začal prednášať na schôdzkach Spoločnosti reči a literatúry československej ešte počas stredoškolských štúdií.

Dôležitým dielom sa pre neho stala prednáška o československej reči, ktorá vyšla v almanachu Plody v roku 1836. Zúčastnil sa tiež prípravných prác na vydaní Zpěvníka, do ktorého prispel 43 pôvodnými piesňami.

Stal sa členom prvej Slovenskej národnej rady.

Taktiež bol i aktívnym účastníkom slovenských dobrovoľníckych výprav v rokoch 1848 – 1849 po boku cisárskych vojsk, hoci nesúhlasil so Štúrom a Hurbanom, aby sa veci riešili otvoreným vojenským konfliktom.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre