fbpx

Miriam Štolfová a Silvia Šuvadová ťa pozývajú na  webinár zdarma

Transformačná sila osmičky

Poď využiť jej silu a energiu pre svoj prospech!

#KALENDÁRIUM 22.marec

Dnes, 22.marca, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Numero okienko

Z dvadsaťdvojky sme dostali darom:

 • JA som..
 • tu a teraz
 • portál
 • pole všetkých možností
 • buď všetkými zmyslami v prítomnosti
 • uvoľni sa a plyň.

Výzvou je

 • S dôverou vstúpiť do nových dverí, do nového, neznámeho územia.
 • Netlačiť na pílu, nechať veci prirodzene plynúť.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete každý deň v škole, v hravej študovni.

Meniny má Beňadik

Mužské meno Beňadik má latinský pôvod a význam mena je „požehnaný“. Beňadikovia majú nepokojnú povahu, ktorá sa spája s veľkou emotívnosťou, dobrou aktívnosťou a priemernými reakciami.

Sú pohotoví, kreatívni a disponujú silnou intuíciou. Ich schopnosť predvídať im robí dobrú službu. Beňadikovia sú nezávislí už ako malí chlapci. Odmietajú prejavy privlastňovania a nadmernej starostlivosti zo strany rodičov.

 • Ovplyvňuje ich planéta Saturn.
 • Ich šťastné farby sú hnedá, zelená.
 • Ochranné rastliny sú kostihoj, kokorík.
 • Ochranné kamene sú zafír, achát.

Dnes máme

Svetový deň vody. 

Svetový deň vody je medzinárodný deň oslavy vody a hlavne príležitosť dozvedieť sa viac o problémoch súvisiacich s vodou.

Zmenili svet

1980 – Peter Cmorik

Je slovenský spevák, hudobník, skladateľ, textár a víťaz súťaže Slovensko hľadá Superstar II (2006). Má na konte 4 radové albumy a mnoho singlov, spoluprác a piesní do filmov a seriálov.

Je 5-násobným Zlatým slávikom a dvojnásobným Strieborným slávikom a získal mnoho ďalších ocenení. Začínal ako učiteľ klavíra a gitary v základnej umeleckej škole a popritom hral vo viacerých kapelách.

So skladbou „Mám pocit“ vyhral v roku 2008 medzinárodnú súťaž v poľskom Rzeszowe a absolvoval československé turné ako hosť skupiny TEAM.

V roku 2016 vydal svoj prvý Best Of album a absolvoval turné k 10. výročiu na scéne. Rok 2017 priniesol úspešný singel „Spolu zostarnúť“ (feat. Daniela Lovlin).

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Rada na dnes:

Dopraj si. Dnes si dopraj a dovoľ niečo, po čom túžiš, týka sa hmoty, ale stále si to odkladal(a). Lebo – stálo by to veľa peňazí, času, námahy, odvahy…veľa niečoho, z čoho máš rešpekt alebo strach (môže sa tváriť akokoľvek ten strach – dokáže mať 1000 masiek).

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre šťastný život. Celý rok 2024 ideme v školičke tému hojnosť  a prosperita.

Aby ste aj vy žili v takej hojnosti všetkého druhu, akú si len viete predstaviť.  Do Školy hojnosti tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre