fbpx

Miriam Štolfová a Silvia Šuvadová ťa pozývajú na  webinár zdarma

Transformačná sila osmičky

Poď využiť jej silu a energiu pre svoj prospech!

#KALENDÁRIUM 22.júl

Dnes, 22.júla, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Numero okienko

Z dvadsaťdvojky sme dostali darom:

  • JA som..
  • tu a teraz
  • portál
  • pole všetkých možností
  • buď všetkými zmyslami v prítomnosti
  • uvoľni sa a plyň.

Výzvou je

  • S dôverou vstúpiť do nových dverí, do nového, neznámeho územia.
  • Netlačiť na pílu, nechať veci prirodzene plynúť.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete každý deň v škole, v hravej študovni.

Meniny má Magdaléna

Magdaléna je novozákonné ženské meno hebrejského pôvodu a znamená „pochádzajúca z palestínskeho mesta Magdaly“. Pre Magdalény je realizácia cieľov a osobný úspech korením života. Sú pritom priame a flexibilné.

Neobzerajú sa dozadu, zaoberajú sa len prítomnosťou. Uvedomujú si svoj pôvab a dokonale ho využívajú. Ak sa zamilujú, ich láska je silná. Tieto ženy sú neúnavné a majú železné zdravie. Do jedálneho lístka by si mali zaradiť hlavne ryby.

Zmenili svet

1992 – Selena Gomezová

Je americká speváčka a herečka. Svoju hereckú kariéru začala v detskom seriáli Barney a priatelia (Barney and Friends).

Založila svoju kapelu Selena Gomez & the Scene a v roku 2008 vydali albumy Kiss & Tell (2009), A Year Without Rain (2010) a When the Sun Goes Down (2011).

Okrem hudobného a filmového priemyslu je Selena zapojená aj do iných aktivít. Spolupracovala s mnohými organizáciami pre charitatívne účely a už niekoľko rokov spolupracuje s UNICEF.

V roku 2008 založila vlastnú produkčnú spoločnosť, July Moon Productions. Na jeseň v roku 2010 začala so svojou vlastnou značkou oblečenia, „Dream Out Loud“.

Značka ponúka všetok materiál, ktorý bol vyrobený z ekologického alebo recyklovaného materiálu. Od začiatku svojej kariéry predala 7 miliónov albumov a 22 miliónov singlov.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre