fbpx

Miriam Štolfová a Silvia Šuvadová ťa pozývajú na  webinár zdarma

Transformačná sila osmičky

Poď využiť jej silu a energiu pre svoj prospech!

#KALENDÁRIUM 21.október

Dnes, 21. októbra, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Numero okienko

Z dvadsaťjednotky sme dostali darom:

 • naplnenie cyklu,
 • tanec,
 • oslava života,
 • úprimné zdieľanie,
 • veľké rozpínanie vedomia,
 • radosť,
 • aktivácia DNA.

Výzvou je

 • Podeliť sa s ostatnými o svoje dary, poznania, skúsenosti aj v prípade, že sa týkajú „ťažkých“ tém a vlastných temných údolí.
 • Otvoriť sa svetu, zdieľaniu.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete na Instagrame v príbehoch / stories. 

Meniny má Uršula

Ženské meno Uršuľa je svätecké, má latinský pôvod a jeho význam je „medvedica“. Uršuľa je rozhodná a má veľkú odvahu. Je jej blízka pozícia šéfky, v práci je výkonná, pozorná a nekompromisná.

Nie je ľahké nadviazať s ňou priateľský kontakt, pretože je dosť nedôverčivá. Uršule sa zabávajú len po istú hranicu. Súkromie si pred inými dokonale strážia.

Prospejú im časté prechádzky a plávanie.

 • Ovplyvňuje ich planéta Jupiter.
 • Šťastné farby týchto žien sú fialová, žltá a modrá.
 • Ochranné rastliny žihľava, šalvia.
 • A ochranné kamene sú ametyst a smaragd.

Dnes máme

Deň pôvodných odrôd jabĺk.

Deň pôvodných odrôd jabĺk je inšpirovaný britským Apple Day, ktorý sa oslavuje od roku 1991.

Tento deň je každoročnou oslavou jabĺk a sadov. Poukazuje na rozmanitosť odrôd jabĺk v jednotlivých lokalitách a cieľom je uznanie a udržiavanie ich prínosu pre miestne bohatstvo.

Zmenili svet

1952 – Miroslav Žbirka

Je slovenský spevák a skladateľ, spoluzakladateľ a bývalý člen skupiny Modus, s ktorou v roku 1977 získal spolu s Jankom Lehotským a Marikou Gombitovou Zlatú Bratislavskú lýru za skladbu „Úsmev“.

Je tiež bývalým členom skupiny Limit, s ktorou sa neskôr vydal na sólovú dráhu. V roku 1982 sa stal prvým slovenským Zlatým slávikom.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Dnes zjedz 3 jablká.

Hovorí sa, že každý deň zjedz jedno jablko a budeš zdravý. Ale na nedávnom Flow summite som sa dozvedela, že nie jedno ale 3!

Tak minimálne dnes zjedz 3 jablká. Jablková šupka obsahuje látky, ktoré veľmi pomáhajú nášmu telu. Tak šup pochrumkať hneď teraz nejaké jabĺčko. Dobre?

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre