fbpx

#KALENDÁRIUM 21.november

Dnes, 21. novembra, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Numero okienko

Z dvadsaťjednotky sme dostali darom:

 • naplnenie cyklu,
 • tanec,
 • oslava života,
 • veľké rozpínanie vedomia,
 • radosť,
 • aktivácia DNA.

Výzvou je

 • Úprimné zdieľanie.
 • Diplomatická komunikácia z úrovne srdca, lásky.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete na Instagrame v príbehoch / stories. 

Meniny má Elvíra

Ženské meno Elvíra má španielsky pôvod a znamená „vznešená“, „kňažná“. Elvíry sú hlavne trpezlivé, vnímavé a vytrvalé dámy. Sú aj svedomité a presné.

Vynikajú všade, kde je potrebné sa rozhodnúť, rýchlo sa zorientovať a systematicky pracovať. Môžu byť z nich napríklad výborné obchodníčky, účtovníčky, alebo sekretárky.

Elvíry o svojom citovom živote takmer nehovoria, dá sa povedať, že táto téma im nie je práve príjemná. Majú málo priateľov, ale spoľahlivých a mnohých vplyvných.

 • Ovplyvňuje ich planéta Merkúr.
 • Šťastné farby Elvíry sú farby zeme a neba.
 • Ochranné rastliny čakanka, saturejka.
 • A ochranné kamene sú jaspis a zafír.

Dnes máme

Svetový deň filozofie.

Svetový deň filozofie oslavuje význam a dôležitosť filozofie od roku 2005 a je podporovaný organizáciou UNESCO. Deň vytvára priestor a príležitosť pre ľudí, aby otvorene zdieľali svoje myšlienky, diskutovali ich, prezentovali nové nápady a inšpirácie.

Cieľom je šírenie filozofického bohatstva a podpora výmeny názorov a postojov.

Zmenili svet

1965 – Björk

Je islandská speváčka, skladateľka, producentka, herečka a DJka.

Počas svojej štyridsať ročnej kariéry si vyvinula eklektický hudobný štýl, ktorý čerpá z vplyvov a žánrov vrátane elektronickej, popovej, experimentálnej, trip hopu, alternatívnej, klasickej a avantgardnej hudby.

Začala svoju hudobnú kariéru vo veku 11 rokov a získala medzinárodné uznanie ako vedúca speváčka alternatívnej rockovej skupiny The Sugarcubes.

Po rozpade kapely v roku 1992 sa Björk vydala na sólovú dráhu.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Zatancuj si.

Len tak, pre seba. Pusti si akúkoľvek pieseň, ktorá sa ti páči a celú ju pretancuj – tak, akoby si tancoval(a) poslednýkrát v živote. Naplno, na 120%.

Stačí si takto naplno, vedome, s plným nasadením užiť len jednu jedinú pieseň a tvoje telo aj srdce bude pišťať radosťou a nadšením. Zlepšíš prúdenie krvi, zladíš sa s vyššími vibráciami a zaručene sa ti zdvihne emócia.

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre