fbpx

Prežitkový Workshop

SPLN v kozorožcovi

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Vysielame 21.6.2024

#KALENDÁRIUM 21.august

Dnes, 21.augusta, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Numero okienko

Z dvadsaťjednotky sme dostali darom:

 • naplnenie cyklu,
 • tanec,
 • oslava života,
 • veľké rozpínanie vedomia,
 • radosť,
 • aktivácia DNA.

Výzvou je

 • Úprimné zdieľanie.
 • Diplomatická komunikácia z úrovne srdca, lásky.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete každý deň v škole, v hravej študovni.

Meniny má Jana

Význam krstného mena Jana, ktoré je u nás bežne zaužívané a má hebrejský pôvod, je zhodný s významom jeho starozákonnej mužskej podoby a znamená „Boh je milostivý“. Janky sú ženy, ktoré objavujú dušu bytostí a vecí.

Ich emotívnosť a túžba konať ich doženú veľakrát k neštandardným rozhodnutiam. Sú rezolútne, majú pevnú vôľu a dokonalý prehľad o dianí okolo seba. Disponujú dobrou pamäťou a vrodeným citom pre diplomaciu.

 • Ovplyvňuje ich Slnko.
 • Šťastné farby Jany sú zlatá a hnedá.
 • Ochranné rastliny sú ľubovník a bobkový list.
 • Ochranné kamene sú jantár a topás.

Zmenili svet

1938 – Kenny Rogers

Bol americký spevák, skladateľ, fotograf, hudobný producent, herec, interpret, autor a jeden z významných členov Siene slávy umelcov country.

Napriek tomu, že bol všeobecne uznávaný ako významný predstaviteľ country westernového hudobného žánru, z jeho tvorby môžeme zaregistrovať viac ako 120 skladieb v hudobných rebríčkoch všetkých hudobných žánrov.

Jeho tvorba bola na vrcholoch týchto rebríčkov viac ako 200 týždňov a ich predaj na celom svete dosiahol viac ako 130 miliónov nosičov.

V spoločnom prieskume čitateľov USA Today a časopisu People, ktorý sa konal v roku 1986 bol zvolený za „Najobľúbenejšieho speváka všetkých čias“.

Bol držiteľom viacero významných ocenení ako sú American Music Award, Grammy, Academy of Country Music a, samozrejme aj Ceny asociácie country music za jeho kariéru, ktorá v roku 2003 dosiahla šiestu dekádu.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre