fbpx

Miriam Štolfová a Silvia Šuvadová ťa pozývajú na  webinár zdarma

Transformačná sila osmičky

Poď využiť jej silu a energiu pre svoj prospech!

#KALENDÁRIUM 20.október

Dnes, 20. októbra, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Numero okienko

Z dvadsiatky sme dostali darom:

 • vidieť veci z vyššej perspektívy,
 • duchovné poznanie,
 • NEposudzovanie,
 • spojenie s vyšším JA,
 • plán Duše,
 • otvor svoje srdce.

Výzvou je

 • Bez obáv sa nechať viesť a kráčať s vierou aj územím, ktoré nepoznáme.
 • Veriť svojmu vnútornému hlasu.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete na Instagrame v príbehoch / stories. 

Meniny má Vendelín

Mužské meno Vendelín je odvodené z nemeckého mena Wendelmar a znamená „polabský Slovan“. Vendelínovia sa vyznačujú veľkou emotívnosťou, aktivitou a rýchlymi reakciami.

Musia sa neustále zúčastňovať na živote spoločnosti. Ak nemajú možnosť zaoberať sa množstvom vecí, cítia sa nešťastní. Ich priateľstvo nie je trvalé, pretože sa neradi stretávajú pridlho s tými istými ľuďmi.

Snom Vendelína je venovať sa umeniu.

 • Ovplyvňujú ich planéty Saturn a Urán.
 • Šťastné farby týchto mužov sú sivá, zelená a modrá.
 • Ochranné rastliny divozel a zemedym.
 • A ochranné kamene sú sokolie oko a jaspis.

Dnes máme

Medzinárodný deň stromov.

Deň stromov sa oslavuje od roku 1872. Slovensko patrí medzi najlesnatejšie krajiny v Európe a pýši sa tak až 41-% zalesnenosťou.

Cieľom tohto dňa je podporiť záujem verejnosti o lesnícku problematiku, sprostredkovať jej históriu i súčasnosť, poslanie, význam a nenahraditeľnosť.

Zámerom je, aby si ľudia uvedomili estetickú, psychologickú a hospodársku hodnotu stromov a podporili tak tento deň zasadením nového.

Zmenili svet

1854 – Jean-Nicholas Arthur Rimbaud

Bol francúzsky básnik francúzskeho symbolizmu, jeden z tzv. Prekliatych básnikov, jeden zo zakladateľov modernej poézie vôbec. Celé svoje dielo vytvoril vo veku 15 – 19 rokov (v rokoch 1869 až 1873).

Rimbaud za štyri roky svojho tvorivého obdobia napísal básne s tuláckymi motívmi, protivojnové sonety, a satirické básne namierené proti víťazom nad Parížskou komúnou.

Rimbaud vo svojich básňach a neskorších básnických skladbách reagoval nielen na jazykovú a štylistickú stránku iných básní, ale aj na svoju dobu a jej protirečenia a predovšetkým experimentoval s mnohoznačnými významami slov.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Zasaď strom. 

Akýkoľvek a kdekoľvek.

Ak to nie je možné, tak si nájdi čas a choď stromy aspoň vyobjímať. Obohatíte sa vzájomne krásnou energiou.

Na youtubovom kanáli Paprsky má šamanka Namu úžasné videá. A jedno z nich je o tom, ako komunikovať so stromami.

Veľmi zaujímavé veci tam hovorí. Ako sa krásne naladiť, spojiť a komunikovať so stromami. S bytosťami stromu. Okrem toho, že dnes stromy poobjímate a aspoň jeden zasadíte, si môžete pozrieť aj toto video.

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre