fbpx

#KALENDÁRIUM 20.november

Dnes, 20. novembra, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Numero okienko

Z dvadsiatky sme dostali darom:

  • schopnosť vidieť veci z vyššej perspektívy,
  • duchovné poznanie,
  • spojenie s vyšším JA,
  • vhľad do plánu Duše.

Výzvou je

  • Otvoriť svoje srdce.
  • NEposudzovať, NEhodnotiť, NEporovnávať sa.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete na Instagrame v príbehoch / stories. 

Meniny má Félix

Mužské meno Félix má latinský pôvod a v preklade znamená „šťastný„. Félixovia sú muži, ktorí sa prejavujú prevažne ako pokojní, rodinne založení a svojrázni.

Keď je to potrebné, tak vedia zabojovať, vyhnúť sa riskantným situáciám a dosiahnuť veľa. Ich štúdium môžeme prirovnať aj k aprílovému, kolísavému počasiu.

Niekedy sú Félixovia aktívni, inokedy poľavia, ale nakoniec predsa majú slušné študijné výsledky. Problémové je to s nimi akurát pri výbere povolania. Félixom prinášajú potešenie priateľské stretnutia a podujatia, ktoré sa spájajú s kvalitným jedlom a pitím.

  • Ovplyvňujú ich planéty Saturn a Urán.
  • Šťastné farby Félixov sú modrá a čierna.
  • Ochranné rastliny zemedym a divozel.
  • A ochranné kamene sú sokolie oko a perla.

Dnes máme

Svetový deň detí (UNESCO).

Hoci na Slovensku sa Medzinárodný deň detí oslavuje 1. júna, celosvetovo bolo jeho stanovenie odporúčané na 20. novembra.

V tento deň by sme si mali pripomínať bratstvo a porozumenie medzi deťmi a mali by sme ho venovať aktivitám s deťmi, myslieť na ich dobro a životné podmienky vo svete. Výbor tiež odporúčal zasvätiť tento deň myšlienke a cieľom Charty národov.

Zmenili svet

†1910 – Lev Nikolajevič Tolstoj

Bol ruský spisovateľ – románopisec, esejista, dramatik a filozof – ako aj kresťanský anarchista a stúpenec reformy vzdelávania. Je pravdepodobne najznámejším členom šľachtickej rodiny Tolstých a jedným z najčítanejších ruských spisovateľov.

Význam L. N. Tolstého je obrovský, pretože sa ako jeden z prvých autorov, pokúsil priblížiť ruskú literatúru k západnej civilizácii.

Jeho realistické romány Vojna a mierAnna Kareninová a Vzkriesenie ponúkajú realistický obraz ruskej spoločnosti v priebehu celého 19. storočia.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Čas pre deti.

Staň sa na chvíľu dieťaťom v dospeláckom tele. Vedome stráv aspoň hodinku s akýmkoľvek dieťaťom, staň sa jeho parťákom.

Choďte spolu na prechádzku, rozprávajte sa, hrajte sa, tvorte, pečte, varte, upratujte….robte čokoľvek – SPOLU. Ako kamaráti, rovnocenní partneri.

Tým si zlepšíte spoločný vzťah (nech je akýkoľvek dobrý) a navyše – zároveň preliečiš svoje vnútorné dieťa. Zahojíš rany, ktoré máš ešte nevyhojené z čias detstva. Prispeje to k tvojej integrite, celistvosti, vnútornému mieru.

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre