fbpx

Workshop ZDARMA

NOV V BARANOVI

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Záznam bude zdarma do piatku 12.4.2024. 

#KALENDÁRIUM 20.jún

Dnes, 20.júna, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Numero okienko

Z dvadsiatky sme dostali darom:

  • schopnosť vidieť veci z vyššej perspektívy,
  • duchovné poznanie,
  • spojenie s vyšším JA,
  • vhľad do plánu Duše.

Výzvou je

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete každý deň v škole, v hravej študovni.

Meniny má Valéria

Ženské meno Valéria má latinský pôvod a jeho význam je „silná žena“. Valérie sú veľmi ťažko ovplyvniteľné a málokedy zmenia svoj názor.

Sebadôvera Valériám rozhodne nechýba, ťažšie je to s ich dôverou v iných. Do vienka dostali silnú súťaživosť. V škole patria medzi najlepšie študentky, v pracovnom tíme medzi najaktívnejšie zamestnankyne.

Vždy sa snažia dostať až na vrchol, post šéfky je zvyčajne ich vysneným cieľom. Ak ho dosiahnu, zodpovedne si plnia všetky povinnosti.

  • Valérie ovplyvňuje planéta Venuša.
  • Ich šťastné farby sú fľaškovozelená a biela.
  • Ochranné rastliny sú myší chvost, fialka.
  • Ochranné kamene sú achát a koral.

Zmenili svet

1949 – Lionel Richie

Je americký spevák, skladateľ, herec a hudobný producent. Od roku 1968 bol členom funkovej a soulovej skupiny Commodores a v roku 1982 naštartoval svoju veľmi úspešnú sólovú kariéru.

Spoločne s Michaelom Jacksonom skomponoval pieseň „We Are the World“, ktorú nahrala superskupina USA for Africa, v rámci pomoci hladujúcim v Afrike.

Richie predal cez 100 miliónov nahrávok, čím sa stal jedným z najpredávanejších hudobných umelcov všetkých čias. Je päťnásobným víťazom Ceny Grammy.

V roku 2016 obdržal od Songwriters Hall of Fame najvyššiu poctu, cenu Johnnyho Mercera.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre