fbpx

#KALENDÁRIUM 18.január

Dnes, 18. januára, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Numero okienko

Z osemnástky sme dostali darom:

  • moc podvedomia,
  • hĺbku,
  • minulé životy,
  • akášu,
  • karmické úlohy.

Výzvou je

  • Vstúpiť do svojho vnútra a rozsvietiť.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete každý deň v škole, v hravej študovni.

Meniny má Bohdana

Ženské meno Bohdana má slovanský pôvod a znamená “dar Boží, daná Bohom”. Bohdany sú strhujúce ženy, ktoré rady riskujú. Môžu sa potom ocitnúť v zamotanej situácii, z ktorej sa ťažko vysekávajú.

Keďže sú Bohdany hlavne ctižiadostivé, vyhovuje im dlhodobé štúdium. Priťahuje ich predovšetkým povolanie lekárky. Tieto ženy sú schopné značného pracovného nasadenia.

Zvládajú pritom dobre náročné a vypäté situácie. Bohdankám by sme mohli vyčítať ich výstredné správanie, keby ho nekompenzovala odvážna povaha. Za úspech vďačia z veľkej časti nevšednému šťastiu.

  • Šťastné farby týchto žien sú tmavomodrá a červená.
  • Ochranná rastlina je puškvorec.
  • Ochranné kamene sú rubín, diamant a achát.

Zmenili svet

1966 – Lou Fanánek Hagen

Je stavebný inžinier, hudobný skladateľ, spevák a frontman skupiny Tři sestry. Vyštudoval gymnázium, stavebnú fakultu ČVUT a študoval aj žurnalistiku na UK.

Od roku 1985 je spevákom a frontmanom skupiny Tři sestry, po nežnej revolúcii začal skladať piesne pre umelcov ako Těžkej Pokondr, Lucie Bílá, Maxim Turbulenc a piesne pre seriál Šmolkovia.

V roku 2003 sa podieľal na zložení libreta pre muzikál Kleopatra, spolupracoval aj na muzikálu Princezna Zmrzlina.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Včera ste mali návod na domáce cestoviny, ktoré boli robené už moderným spôsobom. A takto robili rezance naše babičky – bez strojčekov na rezance. Len s jednoduchými nástrojmi.

Presne takto si to pamätám z detstva, takto ich robila ešte moja mama. Pani vo videu ukazuje všetky grífy, vďaka ktorým sa vám to určite podarí.

Vyskúšajte!

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Autorka a "riaditeľka" Školy hrou pre dospelákov. Blogerka, youtuberka, lektorka osobného rozvoja.

Učí ľudí veci, ktoré sa v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, mieri a hojnosti. Viac o Miriam tu: miriamstolfova.sk.

Ako si na tom s intuíciou?

Komentáre