fbpx

#KALENDÁRIUM 18.január

Dnes, 18. januára, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Numero okienko

Z osemnástky sme dostali darom:

  • moc podvedomia,
  • hĺbku,
  • minulé životy,
  • akášu,
  • karmické úlohy.

Výzvou je

  • Vstúpiť do svojho vnútra a rozsvietiť.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete každý deň v škole, v hravej študovni.

Meniny má Bohdana

Ženské meno Bohdana má slovanský pôvod a znamená „dar Boží, daná Bohom“. Bohdany sú strhujúce ženy, ktoré rady riskujú. Môžu sa potom ocitnúť v zamotanej situácii, z ktorej sa ťažko vysekávajú.

Keďže sú Bohdany hlavne ctižiadostivé, vyhovuje im dlhodobé štúdium. Priťahuje ich predovšetkým povolanie lekárky. Tieto ženy sú schopné značného pracovného nasadenia.

Zvládajú pritom dobre náročné a vypäté situácie. Bohdankám by sme mohli vyčítať ich výstredné správanie, keby ho nekompenzovala odvážna povaha. Za úspech vďačia z veľkej časti nevšednému šťastiu.

  • Šťastné farby týchto žien sú tmavomodrá a červená.
  • Ochranná rastlina je puškvorec.
  • Ochranné kamene sú rubín, diamant a achát.

Zmenili svet

1966 – Lou Fanánek Hagen

Je stavebný inžinier, hudobný skladateľ, spevák a frontman skupiny Tři sestry. Vyštudoval gymnázium, stavebnú fakultu ČVUT a študoval aj žurnalistiku na UK.

Od roku 1985 je spevákom a frontmanom skupiny Tři sestry, po nežnej revolúcii začal skladať piesne pre umelcov ako Těžkej Pokondr, Lucie Bílá, Maxim Turbulenc a piesne pre seriál Šmolkovia.

V roku 2003 sa podieľal na zložení libreta pre muzikál Kleopatra, spolupracoval aj na muzikálu Princezna Zmrzlina.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Rada na dnes:

Dnes príde nejaký aha moment, nejaké pochopenie, uvedomenie prameniace z prijatia a pochopenia minulosti. Možno bude vyzerať veľmi prekvapivo, ale tvoja duša vie.

Tvoja duša si pamätá to, čo tvoja myseľ nedokáže obsiahnuť….

Viac sa dozvieš v dennom videu na youtube >>>  alebo v stories na Instagrame >>>

Milí moji, ďalšie inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Autorka a "riaditeľka" Školy hrou pre dospelákov. Blogerka, youtuberka, lektorka osobného rozvoja.

Učí ľudí veci, ktoré sa v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, mieri a hojnosti. Viac o Miriam tu: miriamstolfova.sk.

Komentáre