fbpx

Prežitkový Workshop

SPLN V strelcovi

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Vysielame 22.5.2024. 

#KALENDÁRIUM 18.december

Dnes, 18. decembra, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Numero okienko

Z osemnástky sme dostali darom:

  • moc podvedomia,
  • hĺbku,
  • minulé životy,
  • akášu,
  • karmické úlohy.

Výzvou je

  • Vstúpiť do svojho vnútra a rozsvietiť.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete na Instagrame v príbehoch / stories. 

Meniny má Sláva, Slávka

Ženské mená Sláva, Slávka majú slovanský pôvod a význam mien je „slávená“. O Sláve, Slávke možno povedať, že ich povaha je nestála.

Sú aj strhujúce, panovačné, hravé, niekedy pasívne a často zasnené. Zaujímajú sa o dejiny, literatúru a cudzie jazyky. Odmalička milujú rozprávky.

Keď podrastú, ťažko sa prispôsobujú povinnostiam bežného života. Pristane im napríklad povolanie reportérky.

  • Slávy a Slávky ovplyvňuje planéta Merkúr.
  • Ich šťastné farby sú oranžová a zelená.
  • Ochranné rastliny čakanka, fenikel.
  • A ochranné kamene sú jaspis a nefrit.

Dnes máme

Medzinárodný deň poštovej známky a filatelie.

Deň slovenskej poštovej známky a filatelie sa pripomína od roku 1993. Podujatia pri tejto príležitosti organizuje Zväz slovenských filatelistov.

Cieľom je zvýšenie povedomia o filatelii, jej propagácia, podpora a rozvíjanie záujmu zberateľov poštových známok, celín a ďalších filatelistických predmetov.

Zmenili svet

1963 – Brad Pitt

Je americký herec a filmový producent. Stal sa slávnym počas polovice 90. rokov, kedy si zahral v niekoľkých veľkých hollywoodskych filmoch.

Pitt bol nominovaný na Oscara a vyhral Zlatý glóbus, obidve nominácie boli za herecký výkon vo filme Dvanásť opíc z roku 1995.

Od detstva sa veľmi zaujímal o film a všetko okolo neho. Nakoniec sa rozhodol, že opustí školu a vydá sa do Los Angeles, bez dokončeného vysokoškolského vzdelania, kde si zahral v jednom nie príliš úspešnom TV seriáli.

Potom, aby si privyrobil na herecké kurzy, venoval sa obvyklým zamestnaniam začínajúcich hercov: predával zmrzlinu, strážil parkovisko a prezlečený za kura robil živú reklamu.

Spočiatku mal možnosti vystupovať v reklame a televízii, postupne sa snažil dostať do filmu.

19. septembra 2016 podala Angelina Jolie návrh na rozvod, v ktorom žiadala o zverenie detí do svojej starostlivosti. Oficiálne sa rozviedli v roku 2019.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre