fbpx

#KALENDÁRIUM 17.november

Dnes, 17. novembra, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Numero okienko

Zo sedemnástky sme dostali darom:

  • prítomnosť svetelnej rodiny,
  • ochrannú silu,
  • ochranu a vedenie Bohom,
  • a liečenie kozmickou energiou.

Výzvou je

  • Narábať jemne so svojou silou.
  • Nájsť rovnováhu v sebe aj okolí.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete na Instagrame v príbehoch / stories. 

Meniny má Klaudia

Ženské meno Klaudia má latinský pôvod a v preklade znamená „chromá“, „krivá“. Klaudie sú extrovertky, ktoré pozorne sledujú život okolo seba.

Sú pritom objektívne a schopné úplne sa odovzdať. Majú zmysel pre priateľstvo, sú plaché a pokorné. Klaudie sú prevažne svedomitými študentkami a budúce povolanie vykonávajú zodpovedne.

Majú radosť, ak sa ľudia v ich prítomnosti cítia šťastní.

  • Klaudie ovplyvňujú planéty Saturn a Urán.
  • Šťastné farby týchto žien sú čierna a zelená.
  • Ochranné rastliny medovka a baza.
  • A kamene sú ametyst a jaspis.

Dnes máme

Medzinárodný deň študentstva.

17.november je Dňom boja za slobodu a demokraciu, no netreba zabudnúť, že je predovšetkým Medzinárodným dňom študentstva.

Deň je oslavou študentov, ktorí sú považovaní za predpoklad rozvoja spoločnosti. V tento deň si pripomíname udalosti z roku 1939, kedy študenti vyšli do ulíc Prahy, aby protestovali proti nacistickej okupácii.

Bola to reakcia na zastrelenie študenta medicíny Jana Opletala. Výsledkom akcie bolo deväť popravených vodcov, zavreté všetky vysoké školy a viac ako 1200 študentov bolo deportovaných do koncentračných táborov.

V roku 1989 študenti vyšli opäť do ulíc a demonštrovali proti socializmu. Tentokrát boli úspešní.

Zmenili svet

1942 – Martin Scorsese

Je americký filmový režisér, scenárista, producent a herec. Pochádza z rodiny talianskeho prisťahovalca. Detstvo prežil v newyorskej štvrti Little Italy.

V roku 1966 absolvoval filmovú fakultu Newyorskej univerzity, kde potom pôsobil ako pedagóg. Svoj prvý celovečerný film natočil v roku 1968.

Medzi jeho najnovšie najzámejšie filmy patrí napríklad Irčan a Vlk z Wall Street.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Posilni si obličky brusnicami. 

V období jesene sa hlásia o pozornosť obličky, aby sme ich vyživili, posilnili.  Brusnice sú skvelý prostriedok, ktorý je bežne dostupný a obličky ich milujú.

Pi brusnicový čaj, alebo si kúp brusnice a dzobkaj. Krásnym spôsobom ich to dovyživí.

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre