fbpx

On-line kurz TELO AKO ZÁZRAK,otvárame len 1x ročne. 

Vydaj sa na najväčšie poznávacie dobrodrúžo tvojho života, kedy sa cestou bezhlavo a bezpodmienečne zamiluješ ......do svojho tela. Začíname 1.8.

#KALENDÁRIUM 17.máj

Dnes, 17.mája, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Numero okienko

Zo sedemnástky sme dostali darom:

  • prítomnosť svetelnej rodiny,
  • ochrannú silu,
  • ochranu a vedenie Bohom,
  • a liečenie kozmickou energiou.

Výzvou je

  • Narábať jemne so svojou silou.
  • Nájsť rovnováhu v sebe aj okolí.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete každý deň v škole, v hravej študovni.

Meniny má Gizela, Aneta

Ženské meno Gizela má nemecký pôvod a v preklade znamená „šíp“, „strela“. Gizely sú sentimentálne, všetko sa ich dotýka. Majú vrodený zmysel pre krásu a sklon odkladať všetko na zajtra.

Podobne ako ich totemová rastlina orchidea sú ako skleníkové kvety, aj ony potrebujú hlavne teplo a slnko. Rodičia by mali Gizelkám pomôcť zorientovať sa v reálnom svete, prijímať prehry a viesť ich k zodpovednému konaniu.

  • Gizely ovplyvňuje planéta Merkúr.
  • Ich šťastné farby sú modrá, sivá a červená.
  • Ochranné rastliny sú petržlen a rasca.
  • Ochranné kamene sú achát, sardonyx a citrín.

Zmenili svet

1961 – Enya

Je írska speváčka, klaviristka a skladateľka.

Enya, ako ju nazval jej starý otec, sa narodila v galskej oblasti a galčina (írska keltčina) bol preto aj jej prvý jazyk. Enya spieva anglicky, írsky, latinsky, walesky, španielsky, japonsky, francúzsky, ale aj fiktívnym jazykom, ktorý sa nazýva Loxian.

V roku 1987 vydala svoj prvý album, ktorý sa nazýval Enya. Rob Dickins, hlava Warner Music UK, bol týmto albumom unesený a ihneď s ňou podpísal zmluvu.

Druhý album Watermark vydala v roku 1988. Pieseň Orinoco Flow z albumu sa neočakávane vyzdvihla na začiatok hitparád a práve táto pieseň ľudí ako prvá zaujala.

V roku 1991 vydala ďalší album Shepherd Moons, z ktorého sa preslávili piesne Caribbean Blue a Book Of Days. Enyu tak, ako aj kedysi jej bratov, požiadali o nahratie hudby do jednej epizódy vysoko sledovaného seriálu The Celts.

Keď si producenti vypočuli jej piesne, požiadali ju, aby urobila hudbu na celý seriál.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre šťastný život. Celý rok 2024 ideme v školičke tému hojnosť  a prosperita.

Aby ste aj vy žili v takej hojnosti všetkého druhu, akú si len viete predstaviť.  Do Školy hojnosti tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre