fbpx

Prežitkový Workshop

SPLN V strelcovi

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Vysielame 22.5.2024. 

#KALENDÁRIUM 17.august

Dnes, 17.augusta, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Numero okienko

Zo sedemnástky sme dostali darom:

  • prítomnosť svetelnej rodiny,
  • ochrannú silu,
  • ochranu a vedenie Bohom,
  • a liečenie kozmickou energiou.

Výzvou je

  • Narábať jemne so svojou silou.
  • Nájsť rovnováhu v sebe aj okolí.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete každý deň v škole, v hravej študovni.

Meniny má Milica

Milica je južnoslovanské ženské meno s pôvodným významom „milá, milovaná“. S nositeľkami tohto mena sa na území Slovenska stretávame len výnimočne. Už počas štúdia sú svedomité, ctižiadostivé, smelé a nemajú problém rozhodnúť sa.

Inklinujú k nezvyčajným povolaniam, ako sú policajtka alebo archeologička. Milice sú obdarené výraznou zmyselnosťou. Ak našli muža svojich snov, sú mu oddané. Možno o nich tiež povedať, že priateľstvo nepovažujú za nutné vo svojom živote.

  • Ovplyvňuje ich planéta Venuša.
  • Šťastná farba Milice je zelená.
  • Ochranné rastliny sú rebarbora, fialka.
  • Ochranné kamene sú citrín a achát.

Zmenili svet

1948 – Zuzana Homolová

Je slovenská speváčka. V roku 1972 absolvovala Filozofickú fakultu UPJŠ v Prešove. Roky 1968 – 1969 strávila na francúzskej L’Université de Poitier v Tours.

S folkovou hudbou sa zoznámila počas štúdií vo Francúzsku.

Po návrate na Slovensko sa začala sa venovať najmä slovenským ľudovým baladám, ktoré vyhľadávala v zborníkoch ľudových piesní a hrávala ich v duchu folkového revivalu šesťdesiatych rokov len sama, v sprievode gitary.

V rokoch 1999 až 2000 moderovala pod názvom Urobme si ticho cyklus koncertov, ktorý v spolupráci s bratislavským Divadlom a.ha. a DK Zrkadlový háj pripravovala Slovenská televízia.

V rokoch 1989 až 1995 vydala tri albumy v spolupráci s významnými hudobníkmi českej folkovej, rockovej a džezovej scény.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre