fbpx

Prežitkový Workshop

SPLN v kozorožcovi

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Vysielame 21.6.2024

#KALENDÁRIUM 15.november

Dnes, 15. novembra, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Numero okienko

Z pätnástky sme dostali darom:

  • uvedomenie si svojich strachov,
  • uvoľnenie vnútorného odporu,
  • a obrovský tvorivý potenciál.

Výzvou je

  • Nelipnúť – na veciach, ľuďoch, závislostiach.
  • Dokázať sa odpútať od vecí, ktoré nám už neslúžia a brzdia nás.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete na Instagrame v príbehoch / stories. 

Meniny má Leopold

Meno Leopold má latinizovaný nemecký pôvod a v preklade znamená „v ľude odvážny“. Leopoldovia sú sebaistí a majú vodcovského ducha.

Sú to muži, ktorí dobre poznajú tých, čo ich obklopujú, vždy si nájdu čas na priateľov. Sú ochotní, inteligentní, prispôsobiví a dôveryhodní.

V práci zastávajú prevažne vedúce miesta, kde môžu preukázať iniciatívu a rozhodnosť. Ťažko sa dá zostaviť ohraničený zoznam povolaní, ktoré si môžu Leopoldovia vybrať. Leopoldovia sa v citovom živote prejavujú ako vášniví.

Keď sa blízkemu človeku poodhalia, ich city sú skutočné.

  • Ovplyvňuje ich Slnko.
  • Lepoldom sa páčia svetlé farby.
  • Ich ochranné rastliny sú ľubovník, mak.
  • A ochranné kamene sú jantár a olivín.

Dnes máme

Deň väznených spisovateľov.

Deň väznených spisovateľov sa pripomína od roku 1980 a vznikol z iniciatívy Medzinárodného PEN Klubu spisovateľov. Deň je určený na podporu autorov a ich práva na slobodu prejavu a práva na šírenie informácií.

Cieľom je zvýšiť povedomie verejnosti o prenasledovaných a väznených spisovateľov, novinárov, básnikov, vydavateľov a redaktorov na celom svete.

Zmenili svet

1945 – Anni-Frid Lyngstadová

Je švédska speváčka, známa hlavne ako členka skupiny ABBA.

Je dcérou odsunutého nemeckého vojaka Alfreda Haaseho a Synni Lyngstadovej. Po smrti matky ju vychovávala babka, s ktorou sa odsťahovala do Švédska.

Po takmer desaťročnom spolužití sa v roku 1978 s Bennym Anderssonom zosobášili. Manželstvo sa rozpadlo v roku 1981 a skupina ABBA v roku 1982.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

PRECHÁDZKA VĎAKY

Vyber sa na prechádzku a ďakuj. Kráčaj, dýchaj čerstvý vzduch a ďakuj. Za hocičo a za všetko. Ako kráčaš ďakuj za slniečko, za krásnu prírodu, za rodinu, za to, čo sa ti v dnešný deň podarilo aj nepodarilo.

Proste ďakuj za všetko, čo ti príde na um. Láska a vďaka dvíhajú emóciu. Tak choď von, kráčaj a ďakuj. 🙂

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre