fbpx

#KALENDÁRIUM 15.august

Dnes, 15.augusta, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Numero okienko

Z pätnástky sme dostali darom:

  • uvedomenie si svojich strachov,
  • uvoľnenie vnútorného odporu,
  • a obrovský tvorivý potenciál.

Výzvou je

  • Nelipnúť – na veciach, ľuďoch, závislostiach.
  • Dokázať sa odpútať od vecí, ktoré nám už neslúžia a brzdia nás.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete každý deň v škole, v hravej študovni.

Meniny má Marcela

Ženské meno Marcela má latinský pôvod a znamená „malá bojovníčka“. Marcely sú vnímavé ženy, ktoré pozorne sledujú čo sa okolo nich deje. Sú obetavé, málo ovplyvniteľné a čestné. Veria, že sa naplnia ich tajné sny.

Po štúdiách sa môžu dobre uplatniť v umeleckej oblasti. Marcelky si nadovšetko strážia vlastnú rodinu, rola matky im veľmi pristane. Sú tiež pôvabné a majú príjemné vystupovanie.

Počas svojho života sa nezaoberajú svojím šťastím, ony ho tvoria.

  • Ovplyvňujú ich planéty Saturn a Urán.
  • Šťastné farby týchto žien sú čierna, tmavomodrá a zelená.
  • Ochranné rastliny sú medovka, baza a divozel.
  • Ochranné kamene sú ametyst, achát a perla.

Zmenili svet

1953 – Jan Kraus

Je český herec, moderátor, publicista, dramatik a režisér. Moderoval populárnu reláciu Uvolněte se, prosím v ČT, ktorej obdobu pod názvom Show Jana Krause uvádza na Prime.

V novembri 2009 odstúpil z funkcie predsedu Českého filmového a televízneho zväzu (FITES). Dôvodom bola obava, že sa jeho osobné spory s ČT negatívne prenesú aj na filmový zväz.

Narodil sa v Prahe v česko-židovskej rodine, jeho otec Ota Kraus prežil holokaust. Jeho manželkou bola herečka Jana Krausová. Po rozchode s ňou v 90. rokoch žije s herečkou Ivanou Chýlkovou.

Je otcom štyroch detí.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre