fbpx

Prežitkový Workshop

SPLN v kozorožcovi

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Vysielame 21.6.2024

#KALENDÁRIUM 14.november

Dnes, 14. novembra, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Numero okienko

Zo štrnástky sme dostali darom:

 • spokojnosť,
 • ľahkosť bytia,
 • umenie tvoriť harmóniu.
 • slobodné dýchanie,
 • a plynutie v prúde.

Výzvou je

 • Dokázať sa uvoľniť.
 • Nelipnúť na materiálnych veciach a nepresadzovať seba, svoje názory za každú cenu.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete na Instagrame v príbehoch / stories. 

Meniny má Irma

Ženské meno Irma má nemecký pôvod a v preklade znamená „veľká“, „silná“. Irmy majú od malička ťažkú povahu. Už ako malé dievčatká chcú na všetko siahať, všetkého sa zmocniť.

Mladé dámy s týmto menom obľubujú štúdium, no v práci sa realizujú len vtedy, keď ich zaujme. Snom Irmy je byť šikovnejšia ako druhí a dosiahnuť to, aby ju každý bral ako rovnocenného partnera.

Sú pritom rozkošné, zvodné, neodolateľné a prešibané. Irmy neznesú nudu a stereotyp. I

 • Irmy ovplyvňuje planéta Mars.
 • Ich šťastné farby sú ružová a červená.
 • Ochranné rastliny prvosienka, rozmarín.
 • A ochranné kamene sú jaspis a chalcedón.

Dnes máme

Svetový deň diabetu.

Svetový deň diabetu sa pripomína od roku 1991 a je podporovaný Medzinárodnou diabetologickou federáciou, Svetovou zdravotníckou organizáciou a OSN.

Deň je oslavou pokroku v oblasti diabetu a jeho cieľom je upozorniť na zvyšujúci sa výskyt cukrovky na svete, zvýšiť informovanosť o cukrovke, diagnostike a liečbe.

Zmenili svet

1840 – Claude Monet

Bol významný francúzsky maliar. Je považovaný za zakladateľa umeleckého smeru impresionizmu, ktorého názov je odvodený od jeho obrazu Impression, soleil levant (Impresia, východ slnka).

Počas francúzsko-pruskej vojny (1870 – 1871) Monet utiekol do Anglicka, aby sa vyhol odvodu, kde spolu s Pissarrom maľovali v londýnskych parkoch a na brehu rieky Temža.

Popri cestách do Londýna, Nórska či Talianska sa začal venovať záhradkárstvu a vytvoril nádhernú záhradu s jazierkom, ktorá sa stala námetom pre mnohé jeho obrazy.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

VÝZVA  Sugar free day / Deň bez cukru

Myslíš, že dokážeš existovať 1 jediný deň bez cukru?

Bez koláčikov, cukríkov, čokolád, ale aj bez pridaného cukru v akýchkoľvek potravinách. Lebo, bohužiaľ, pridaný cukor dnes už nájdeš nielen v kečupe, ale aj horčici, jogurtoch, omáčkach…proste takmer všade.

Chce to skontrolovať etiketu na každom priemyselne vyrábanom výrobku a dnes sa mu oblúkom vyhnúť.

Cukor je naša naajrozšírenejšia legálna droga. Áno, droga, dobre čítaš. Je to potvora – hneď po požití zdvihne hladinu energie aj emócie a po pár hodinách ťa zhodí úplne dole – energeticky aj emočne.

A ty, aby si sa necítila tak mizerne, doplníš opäť hladinu cukru nejakým koláčikom alebo doboškou….a tak to ide furt hore a dole. Akonáhle príde absťák, dokŕmiš opicu (rovnako, ako to robia chronickí alkoholici.) A tak sa v tom motáme ako škrečok v koliesku, lebo však sme na to zvyknutí odmalička.

Tak čo? Dokážeš?

Ak áno, benefity pocítiš už večer, alebo zajtra ráno – lepšie fungujúci metabolizmus, viac energie, zvýšená emócia. A ver mi, že to za to stojí.

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre