fbpx

Prežitkový Workshop

SPLN V strelcovi

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Vysielame 22.5.2024. 

#KALENDÁRIUM 14.jún

Dnes, 14.júna, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Numero okienko

Zo štrnástky sme dostali darom:

  • spokojnosť,
  • ľahkosť bytia,
  • umenie tvoriť harmóniu.
  • slobodné dýchanie,
  • a plynutie v prúde.

Výzvou je

  • Dokázať sa uvoľniť.
  • Nelipnúť na materiálnych veciach a nepresadzovať seba, svoje názory za každú cenu.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete každý deň v škole, v hravej študovni.

Meniny má Vasil

Mužské ruské a ukrajinské meno Vasil má grécky pôvod a jeho význam je „kráľovský“. Rýchlosť reakcií Vasilov možno prirovnať k jaguárovi, ich totemovému zvieraťu. Vasilovia sú aj ťažko „čitateľní“, inteligentní a rozhľadení muži.

Zaujímajú sa najmä o psychiku a vzbudzujú dôveru, preto sa z nich môžu stať napríklad psychológovia. Cítia sa dobre takisto v situáciách, kedy majú v rukách riadiace páky. Sú vitálni a neobávajú sa intelektuálnej prepracovanosti.

  • Šťastné farby Vasilov sú modrá, biela a zelená.
  • Ochranné rastliny sú rumanček, medovka, repík.
  • Ochranné kamene sú perla a rubín.

Zmenili svet

1984 – Zuzana Smatanová

Je slovenská speváčka-skladateľka. Spieva po slovensky a po anglicky. Svoje piesne si sama skladá, ale o výhradnom autorstve niektorých jej textov sa viedli spory.

V roku 1998 ju prijali na Pedagogickú a sociálnu akadémiu do Turčianskych Teplíc, kde získala pedagogické minimum, ale viac ako učiteľské povolanie ju tam lákala hudba.

Učila sa hrať na klavír a flautu, hrá na gitaru.

Po vydaní albumu Dvere absolvovala šnúru akustických koncertov s názvom „U vás doma„. V roku 2013 vyšiel v dvoch edíciách výberový album Momenty, ktorý mapuje prvú dekádu Zuzaninej kariéry.

V roku 2018 vydala po sedemročnej odmlke dvojalbum Echo. Zuzana je držiteľkou šiestich Zlatých slávikov či mnohých ďalších ocenení.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre