fbpx

#KALENDÁRIUM 14.júl

Dnes, 14.júla, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Numero okienko

Zo štrnástky sme dostali darom:

  • spokojnosť,
  • ľahkosť bytia,
  • umenie tvoriť harmóniu.
  • slobodné dýchanie,
  • a plynutie v prúde.

Výzvou je

  • Dokázať sa uvoľniť.
  • Nelipnúť na materiálnych veciach a nepresadzovať seba, svoje názory za každú cenu.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete každý deň v škole, v hravej študovni.

Meniny má Kamil

Mužské meno Kamil na nás dýcha ďalekou orientálnou exotikou a v preklade znamená „chrámový sluha“. Kamilovia majú radi deti, starajú sa o ne a zahrňujú ich láskou, rovnako ako partnerku. Ich citový život býva veľmi bohatý.

Sú veľmi galantní a romantickí. Cítia sa nesvoji, ak nemajú svoj život pevne v rukách alebo ak ich prekvapí nečakaná situácia. V spoločnosti sa správajú milo, uvoľnene a otvorene. Dokážu dlho nezáväzne konverzovať na rôzne témy.

Kamilovia nedajú ľuďom pocítiť, že si na rozhovor nevybrali práve vhodnú chvíľu.

  • Šťastné farby Kamilov sú hnedá, tmavomodrá, zelená.
  • Ochranné rastliny sú kostihoj, štiav.
  • Ochranné kamene sú zafír, achát a opál.

Zmenili svet

1939 – Karel Gott

Bol český spevák, herec a amatérsky maliar. Patrí medzi najvýznamnejších a najpopulárnejších spevákov v dejinách česko-slovenskej populárnej hudby.

Po novembri 1989 pracoval ako podnikateľ spoločnosti Goja spolu s producentom Františkom Janečkom. V rokoch 1965 až 2019 predal 50 miliónov nosičov albumov, čo z neho urobilo najúspešnejšieho českého interpreta.

Celkovo naspieval 978 piesní. Spieval nielen česky, ale aj nemecky, anglicky, taliansky a rusky.

V anketách Zlatý slávik a neskôr Český slávik získal celkom 42 ocenení. Ďalej dostal viac ako 120 televíznych ocenení, 8 zlatých platní, 1 diamantovú platňu, opakovane sa umiestňoval na prvých priečkach hitparád a predaja dosiek.

Počas svojej kariéry vydal 293 sólových albumov na domácej scéne aj v zahraničí. Spolupracoval s mnohými významnými umelcami.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre