fbpx

#KALENDÁRIUM 13.august

Dnes, 13.augusta, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Numero okienko

Z trinástky sme dostali darom:

 • uvoľnenie priestoru novému,
 • očistný proces,
 • otvoriť sa novému,
 • pustiť sa starých vzorcov,
 • znovuzrodenie.

Výzvou je

 • Pochopiť, že kde niečo končí, začína niečo iné, nové, krajšie.
 • Dokázať pustiť veci, ktoré už neslúžia, aby uvoľnili miesto tým, ktoré nám budú dobre slúžiť.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete každý deň v škole, v hravej študovni.

Meniny má Ľubomír

Mužské meno Ľubomír má slovanský pôvod a jeho význam je „mierumilovný“. Ľubomírovia majú svoj vlastný svet. Sú uzavretí, menej priebojní a málo spoločenskí. Blízki známi ich poznajú ako príjemných a charizmatických ľudí.

Citový život majú komplikovaný, nikdy sa nedá presne určiť, ako zareagujú. Potrebujú hlavne porozumenie. Ľubomírovia sú veľmi spútaní svojou psychikou a vedú nepokojný život.

 • Ovplyvňujú ich planéty Jupiter a Neptún.
 • Šťastné farby Ľubomírov sú svetlomodrá, svetlozelená a biela.
 • Ochranné rastliny sú skorocel, pľúcnik a túžobník.
 • Ochranné kamene sú ametyst, smaragd a rubín.

Zmenili svet

1983 – Táňa Pauhofová

Je slovenská herečka.

Po absolvovaní gymnázia v roku 2001 nastúpila na štúdium VŠMU v Bratislave, odbor divadelné herectvo. Prvú výraznejšiu rolu dostala vo filme Kruté radosti režiséra Juraja Nvotu v roku 2002.

Za stvárnenie postavy Lindy vo filme Všetko alebo nič, nakrúteného podľa knižnej predlohy spisovateľky Evity Urbaníkovej získala v roku 2017 divácku cenu OTO.

Nakrútila tiež niekoľko televíznych filmov a seriálov. Okrem filmu a televízie sa venuje aj dabingu a divadlu. Je stálou členkou činohry SND, kde stvárnila viaceré významné postavy.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre