fbpx

Prežitkový Workshop

SPLN V ŠKORPIÓNOVI

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Vysielame 23.4.2024. 

#KALENDÁRIUM 12.november

Dnes, 12. novembra, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Numero okienko

Z dvanástky sme dostali darom:

  • nový uhol pohľadu,
  • vystúpenie z role obete a bezmocnosti,
  • otočenie situácie,
  • a proces dozrievania vedomia.

Výzvou je

  • Schopnosť vidieť srdcom,
  • byť vedomým pozorovateľom.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete na Instagrame v príbehoch / stories. 

Meniny má Svätopluk

Mužské meno Svätopluk má slovanský pôvod a jeho význam je „silný v plukoch“, „veľký medzi bojovníkmi“. Svätoplukovia sa nám môžu javiť ako vášniví aj ako flegmatici.

Nevieme, ako sa zachovajú, ktorým smerom vyrazia. Sú to muži, ktorí majú raz chladnokrvné, inokedy emotívne a miestami aj prudké správanie. Sú veľmi energickí a vnímaví.

Orientujú sa na povolania, kde sú v kontakte s ľuďmi, kde musia „zabojovať“. Sú z nich rozumní sudcovia, poprední priemyselníci, či úspešní lekári, ktorí aj vďaka intuícii dosahujú pri určovaní diagnózy znamenité výsledky.

  • Ovplyvňujú ich planéty Mars a Pluto.
  • Šťastné farby Svätoplukov sú ružová, tmavomodrá.
  • Ochranné rastliny estragón a palina dračia.
  • A ochranné kamene sú achát a topás.

Zmenili svet

1945 – Neil Young

Je kanadský spevák, hudobník a filmový režisér. Youngove skladby sú typické hlboko osobnými textami, charakteristickým štýlom hry na gitaru a nosovým spevom.

Aj keď sú v Youngových textoch motívy, ktoré čerpajú z histórie, alebo z mýtov a legiend z územia Spojených štátov, oficiálne sám seba považuje za kanadského občana a nikdy nechcel toto svoje občianstvo zmeniť.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Poriadok v pivnici

Pivnica je obrazom tvojho podvedomia. Akonáhle v nej upraceš čo i len jednu poličku, uvoľní sa ti energia v tele. Spadne veľké bremeno.

Koľko dokážeš upratať v pivnici na fyzickej úrovni, v skutočnej pivnici, toľko sa ti uprace v tvojej mentálnej pivnici – v podvedomí. Funguje to až zázračne.

Dokonca sa môže stať, že sa úplne otočí situácia, ktorú riešiš.

Aspoň jednu poličku, jeden regálik dnes uprac, dobre? Nech sa môže situácia zvrtnúť ako ten obesenec/viselec na klasickej tarotovej karte s číslom 12. Dnešné energie ti v tom prajú.

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.#KALENDÁRIUM 9.november

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre