fbpx

Miriam Štolfová a Silvia Šuvadová ťa pozývajú na  webinár zdarma

Transformačná sila osmičky

Poď využiť jej silu a energiu pre svoj prospech!

#KALENDÁRIUM 12.máj

Dnes, 12.mája, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Numero okienko

Z dvanástky sme dostali darom:

  • nový uhol pohľadu,
  • vystúpenie z role obete a bezmocnosti,
  • otočenie situácie,
  • a proces dozrievania vedomia.

Výzvou je

  • Schopnosť vidieť srdcom.
  • Byť vedomým pozorovateľom.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete každý deň v škole, v hravej študovni.

Meniny má Pankrác

Mužské meno Pankrác má grécky pôvod a význam mena je „všemocný“. Meniny oslavuje spolu so Servácom, a Bonifácom je v pranostikách charakterizovaný ako zmrznutý svätý, pretože sa v dňoch, na ktoré pripadajú ich meniny, obyčajne ochladí.

Pankrácovia sú inak extroverti, ktorí potrebujú neustále spoločnosť a radi sa rozprávajú. Sú doma v mnohých oblastiach. Úlohy len preletia, nezaoberajú sa podrobnosťami. Môžu byť napríklad zručnými letcami.

  • Ich šťastné farby sú čierna, modrá a sivá.
  • Ochranné rastliny sú divozel a baza.
  • Ochranné kamene sú sokolie oko a jaspis.

Zmenili svet

1988 – Barbora Švidraňová

Je slovenská herečka a speváčka

V štyroch rokoch sa začala venovať ľudovému tancu. Ako 5-ročná sa začala venovať klavíru a následne nastúpila na ZUŠ Ladislava Árvaya v Žiline, kde okrem hodín klavíra navštevovala aj hodiny spevu.

Po skončení základnej školy chcela študovať operný spev na konzervatóriu v Žiline, ale nakoniec sa rozhodla pre štúdium na gymnáziu, kde sa v divadelnom krúžku „Divadlo mladých“, po prvýkrát stretla s herectvom.

Kým ju v Bratislave, kam sa rozhodla ísť študovať, prijali na VŠMU, externe tancovala a spievala v Mestskom divadle v Žiline. Vyštudovala muzikálové herectvo a následne začala pôsobiť v umeleckom súbore Mestského divadla v Žiline.

Od októbra 2010 účinkuje na Malej scéne STU v hre Snehová kráľovná. Taktiež si zahrala v seriáli Panelák ako Zdena alebo v seriáli Búrlivé víno ako Karin. Od roku 2022 hrá v seriáli Oteckovia ako Miša.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre šťastný život. Celý rok 2024 ideme v školičke tému hojnosť  a prosperita.

Aby ste aj vy žili v takej hojnosti všetkého druhu, akú si len viete predstaviť.  Do Školy hojnosti tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre