fbpx

Magický ženský 

Bylinkovo - šamanský kurz

Budeme bylinkovať, čarovať a prebúdzať zabudnutú múdrosť predkov.

13.-15.10.2023

#KALENDÁRIUM 12.február

Dnes, 12.februára, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Numero okienko

Z dvanástky sme dostali darom:

  • nový uhol pohľadu,
  • vystúpenie z role obete a bezmocnosti,
  • otočenie situácie,
  • a proces dozrievania vedomia.

Výzvou je

  • Schopnosť vidieť srdcom.
  • Byť vedomým pozorovateľom.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete každý deň v škole, v hravej študovni.

Meniny má Perla

Perly majú vážnu a ťažko pochopiteľnú povahu. Sú aj dosť uzavreté. Tieto ženy sa zaujímajú o všetko, čo bezprostredne súvisí so životom.

V štúdiu sa preto väčšinou zameriavajú na lekársku vedu. Sú príkladnými matkami, no niekedy im chýba viac autority na usmernenie svojich potomkov.

  • Šťastné farby týchto žien sú biela, žltá a ružová.
  • Ochranné rastliny sú skorocel a biela ľalia.
  • Ochranné kamene majú opál, jaspis a ametyst.

Zmenili svet

1969 – Zuzana Vačková

Je slovenská herečka, dabérka, moderátorka a pedagogička.

K herectvu sa dostala náhodou, keď sa chcela zdokonaliť v materinskom jazyku a hľadala gramatický krúžok v Ústrednom dome detí a mládeže v Grasalkovičovom paláci a omylom sa ocitla na dramatickom krúžku.

Krátko po tom, ako začala navštevovať dramatický krúžok, navštívil ho známy slovenský režisér Štefan Uher, ktorý hľadal do svojho nového hraného filmu Kosenie Jastrabej lúky (1981) tvrdohlavé, namyslené, afektované a matkou rozmaznané dievčatko.

Zo skúšaných adeptiek práve ona najviac vyhovovala režisérovi a tak dostala svoju prvú úlohu – Aničku. Herečkino účinkovanie v tomto diele jej otvorilo dvere nielen do sveta filmu, ale aj televízie.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Zuzka Vačková je od nástupu pána C aktívna na sociálnych sieťach. Je žiarivým príkladom toho, že kto chce, hľadá spôsoby (kto nechce, hľadá dôvody).

Zatvorili sa divadlá, prestalo sa natáčať, tak si našla na šírenie svojho posolstva a zdieľanie kanály, ktoré boli dostupné. Za ostatné 2 roky sledovanosť jej profilov enormne vzrástla na Youtube, Tik toku aj Instagrame.

Určite aj preto, lebo pravidelne a často pridáva nový hodnotný obsah. Jednou z aktivít, ktoré vymyslela je seriál Zvedavá Zuza, kde spovedá známe slovenské tváre. Táto epizoda s Kristínou sa mi veľmi páčila. Mám ich obidve rada, dievky šikovné.

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Autorka a "riaditeľka" Školy hrou pre dospelákov. Blogerka, youtuberka, lektorka osobného rozvoja.

Učí ľudí veci, ktoré sa v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, mieri a hojnosti. Viac o Miriam tu: miriamstolfova.sk.

Komentáre