fbpx

Prežitkový Workshop

SPLN V ŠKORPIÓNOVI

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Vysielame 23.4.2024. 

#KALENDÁRIUM 12.február

Dnes, 12.februára, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Numero okienko

Z dvanástky sme dostali darom:

  • nový uhol pohľadu,
  • vystúpenie z role obete a bezmocnosti,
  • otočenie situácie,
  • a proces dozrievania vedomia.

Výzvou je

  • Schopnosť vidieť srdcom.
  • Byť vedomým pozorovateľom.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete každý deň v škole, v hravej študovni.

Meniny má Perla

Perly majú vážnu a ťažko pochopiteľnú povahu. Sú aj dosť uzavreté. Tieto ženy sa zaujímajú o všetko, čo bezprostredne súvisí so životom.

V štúdiu sa preto väčšinou zameriavajú na lekársku vedu. Sú príkladnými matkami, no niekedy im chýba viac autority na usmernenie svojich potomkov.

  • Šťastné farby týchto žien sú biela, žltá a ružová.
  • Ochranné rastliny sú skorocel a biela ľalia.
  • Ochranné kamene majú opál, jaspis a ametyst.

Zmenili svet

1969 – Zuzana Vačková

Je slovenská herečka, dabérka, moderátorka a pedagogička.

K herectvu sa dostala náhodou, keď sa chcela zdokonaliť v materinskom jazyku a hľadala gramatický krúžok v Ústrednom dome detí a mládeže v Grasalkovičovom paláci a omylom sa ocitla na dramatickom krúžku.

Krátko po tom, ako začala navštevovať dramatický krúžok, navštívil ho známy slovenský režisér Štefan Uher, ktorý hľadal do svojho nového hraného filmu Kosenie Jastrabej lúky (1981) tvrdohlavé, namyslené, afektované a matkou rozmaznané dievčatko.

Zo skúšaných adeptiek práve ona najviac vyhovovala režisérovi a tak dostala svoju prvú úlohu – Aničku. Herečkino účinkovanie v tomto diele jej otvorilo dvere nielen do sveta filmu, ale aj televízie.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Zuzka Vačková je od nástupu pána C aktívna na sociálnych sieťach. Je žiarivým príkladom toho, že kto chce, hľadá spôsoby (kto nechce, hľadá dôvody).

Zatvorili sa divadlá, prestalo sa natáčať, tak si našla na šírenie svojho posolstva a zdieľanie kanály, ktoré boli dostupné. Za ostatné 2 roky sledovanosť jej profilov enormne vzrástla na Youtube, Tik toku aj Instagrame.

Určite aj preto, lebo pravidelne a často pridáva nový hodnotný obsah. Jednou z aktivít, ktoré vymyslela je seriál Zvedavá Zuza, kde spovedá známe slovenské tváre. Táto epizoda s Kristínou sa mi veľmi páčila. Mám ich obidve rada, dievky šikovné.

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre šťastný život. Celý rok 2024 ideme v školičke tému hojnosť  a prosperita.

Aby ste aj vy žili v takej hojnosti všetkého druhu, akú si len viete predstaviť.  Do Školy hojnosti tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre