fbpx

Prežitkový Workshop

SPLN V ŠKORPIÓNOVI

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Vysielame 23.4.2024. 

#KALENDÁRIUM 11.september

Dnes, 11.septembra, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Numero okienko

Z jedenástky sme dostali darom:

  • Boží zásah,
  • Božiu ochranu,
  • a vyladenie s plánom duše.

Výzvou je

  • Byť vnímavý k podnetom, ktoré prichádzajú rôznymi spôsobmi a v rôznych formách.
  • Otvoriť srdce a zostať v neutralite (neposudzuj, neporovnávaj, nehodnoť).

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete každý deň v škole, v hravej študovni.

Meniny má Bystrík

Bystrík je nové slovenské meno odvodené zo slova „bystrý“. Bystríkovia sú duchovne bohatí a napredujúci muži. Sú výnimočne nadaní na prácu sprostredkovateľa, uplatnia sa preto napríklad ako obchodní zástupcovia.

Bystríkovia majú schopnosť zasvätiť sa veľkým veciam. Úspech je pre nich takmer nevyhnutný na zabezpečenie rovnováhy, lebo sú trocha nesmelí. Vyvíjajú neustále aktivity. Niektorí z nich inklinujú k umeniu alebo prírodným vedám.

Bystríkovia sa svojim blízkym radi a často venujú. Šíria okolo seba pohodu a dobrú náladu.

  • Ovplyvňuje ich planéta Venuša.

Zmenili svet

1991 – Kygo

Je nórsky DJ a producent. Preslávil sa remixom skladby „I See Fire“ od Eda Sheerana, ktorý mal na stránke Soundcloud viac ako 26,5 milióna prehratí a na YouTube okolo 40 miliónov prehratí.

V roku 2014 vydal svoju vlastnú skladbu „Firestone“, v spolupráci s vokalistom Conradom. V roku 2015 vydal druhú s názvom „Stole the Show“.

Na klavír začal hrať v šiestich rokoch. V 15-16 rokoch začal inklinovať k elektronickej hudbe. Jeho najväčším vzorom bol Avicii.

Po získaní 80 miliónov videní na stránkach YouTube a Soundcloud bol kontaktovaný Aviciim a Chrisom Martinom (Coldplay), aby zremixoval jednu z ich piesní.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre