fbpx

Prežitkový Workshop

SPLN V strelcovi

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Vysielame 22.5.2024. 

#KALENDÁRIUM 11.november

Dnes, 11. novembra, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Numero okienko

Z jedenástky sme dostali darom:

  • Boží zásah,
  • Božiu ochranu,
  • a vyladenie s plánom duše.

Výzvou je

  • Byť vnímavý k podnetom, ktoré prichádzajú rôznymi spôsobmi a v rôznych formách.
  • Otvoriť srdce a zostať v neutralite (neposudzuj, neporovnávaj, nehodnoť).

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete na Instagrame v príbehoch / stories. 

Meniny má Martin, Maroš

Mužské meno Martin má latinský pôvod a v preklade znamená „zasvätený bohovi Marsovi“, v prenesenom význame „bojovný“. Meno Maroš je tiež obľúbené a odvodené od mena Martin.

Martinovia aj Marošovia sú nepokojní, inteligentní, citliví a miestami napätí. Väčšinou sú extrémne tichí, bojazliví a ako malí chlapci rodičmi ťažko zvládnuteľní.

Martinovia a Marošovia sú pohotoví a nájdeme u nich aj dar predvídavosti. Nositeľov týchto mien lákajú prevažne povolania spájajúce intelektuálnu a manuálnu činnosť.

V citovom živote sa prejavujú ako nezávislí, nemajú radi objatia. Spoločensky sú nestáli, niekedy sa potešia návšteve, inokedy by sa najradšej zatvorili do svojej izby.

  • Ovplyvňuje ich planéta Saturn.
  • Šťastné farby Martinov a Marošov sú čierna a tmavomodrá.
  • Ochranné rastliny kostihoj, štiav.
  • A ochranné kamene sú zafír a opál.

Dnes máme

Svetový deň použiteľnosti.

Svetový deň použiteľnosti bol vyhlásený v roku 2005 na základe iniciatívy americkej Asociácie profesionálov v oblasti použiteľnosti.

Cieľom je zabezpečenie jednoduchšieho prístupu a jednoduchšieho používania služieb a produktov, ktoré sú dôležité pre ľudský život.

Zmenili svet

1974 – Leonardo DiCaprio

Je americký filmový herec a producent, držiteľ Oscara.

Celosvetovo slávnym sa stal vďaka roli Jacka Dawsona vo filme Titanic a hral v mnohých úspešných filmoch ako Chyť ma, ak to dokážeš a Krvavý diamant, za ktorý bol nominovaný na Academy Award za najlepšieho herca v hlavnej úlohe.

Ďalšou nomináciou na Oscara bola za jeho rolu Howarda Hughesa v Letcovi, režírovanom Martinom Scorsesem.

DiCaprio bol taktiež nominovaný na dve ceny BAFTA, tri ceny Screen Actors Guild Awards a sedem Zlatých glóbusov, z ktorého jednu nomináciu premenil na výhru.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Dopraj si službu pre seba.

Obednaj / kúp si akúkoľvek službu, ktorá ti uľahčí život, alebo urobí radosť.

Či už je to donáškové jedlo, upratovacie služby, alebo čokoľvek iné, vďaka čomu svoj čas môžeš venovať iným ako domácim prácam.

Alebo si vyber skrášľovaciu procedúru – kozmetiku, manikúru, pedikúru…alebo hoci aj masáž, saunu, výrivku… je to služba, ktorá prispieva k tvojmu komfortu a vďaka nej zase ty môžeš prispieť peniazmi (bartrom) ku komfortu poskytovateľov tejto služby.

Hoci sa to možno na prvý pohľad nezdá, prispeješ k použiteľnosti a aj hojnosti…. svojej i hojnosti v rámci kolektívneho vedomia. Dopraj si to! Ty za to stojíš (to je ako z reklamy na pleťový krém, že?) 🙂

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre