fbpx

#KALENDÁRIUM 11.január

Dnes, 11. januára, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Numero okienko

Z jedenástky sme dostali darom:

  • Boží zásah,
  • Božiu ochranu,
  • a vyladenie s plánom duše.

Výzvou je

  • Byť vnímavý k podnetom, ktoré prichádzajú rôznymi spôsobmi a v rôznych formách.
  • Otvoriť srdce a zostať v neutralite (neposudzuj, neporovnávaj, nehodnoť).

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete každý deň v škole, v hravej študovni.

Meniny má Malvína

Ženské krstné meno Malvína má nemecký pôvod, čo v preklade znamená “spravodlivá”. Malvíny sú dosť citlivé a nevedia často nájsť správnu cestu v živote.

Sú to sebavedomé ženy, ktoré chcú vždy zapôsobiť. Tieto ženy nemajú jasno vo svojich plánoch a málo ľudí im rozumie. Často menia svoje postoje a nálady.

Až keď zistia, čo vlastne požadujú od života, až vtedy dosiahnú naozajstný úspech. Malvíny majú rady, keď môžu prijímať hostí a obľúbujú ich spoločnosť.

  • Šťastná farba Malvíny je modrá a zelená.
  • Ochranná rastlina je levanduľa.
  • A ochranné kamene sú topás a granát.

Zmenili svet

1947 – Michal Tučný

Bol český spevák, jedna z legiend českej country music (často bol označovaný za jej kráľa). Bol vyučený predavačom (sám sa o tom v niekoľkých piesňach zmieňuje, najznámejšia z nich je „Prodavač“).

V detstve hrával na klavír. Spočiatku svojej kariéry spieval výhradne po anglicky, česky začal spievať až kvôli normalizácii.

Veľa rokov sa liečil s množstvom najrôznejších chorôb včetne zápalu pobrušnice a žltačky. Bol vášnivým fajčiarom a tiež sa niekoľkokrát liečil z alkoholizmu.

Posledné roky svojho života žil v juhočeských Hošticích u Volyně. Na jeho počesť je pomenované námestie v obci.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Dnes máme výnimočný deň – Portálový. 11.1.2022

Je to niečo ako vesmírna brána, ktorú nám pán Boh postavil do cesty. Niekedy je bránička obrastená tŕňmi, niekedy vyzerá ako slavobrána ovenčená voňavou levanduľou. Každopádne vždy nás posunie do novej energie.

Akoby do novej vône, ktorú budeme na ďalšom úseku dýchať. Do nového povrchu, po ktorom budú naše nohy kráčať. Niekedy sa za portálom nachádza diametrálne odlišná energia a chvíľu máme čo robiť, aby sme ju ustáli a zladili naše vibrácie. A niekedy je vyložene za odmenu, akoby nás hneď za bránkou vítali zástupy anjelov pripravené vyhladkať nás po celom tele.

Aký je ten dnešný portál?

11.1.2022 – napojenie.

Prepojenie sa s jemnohmotným svetom, vesmírnymi prúdmi, univerzom, Bohom.

Kód dňa je 11-9-11. Božská spravodlivosť – poznanie – intuícia.

Cez otvorené srdce k svetlu. Aktivuje a otvára sa srdce, prepája sa svetlo vnútri nás so Svetlom. Aby semienka vízií, ktoré sme zasiali od 1.1. dodnes mali dostatok svetla a výživy. Pozornosti, ktorou ich budeme zahŕňať. Čím viac lásky im dokážeme poskytnúť, tým lepšiu úrodu vydajú.

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Autorka a "riaditeľka" Školy hrou pre dospelákov. Blogerka, youtuberka, lektorka osobného rozvoja.

Učí ľudí veci, ktoré sa v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, mieri a hojnosti. Viac o Miriam tu: miriamstolfova.sk.

Ako si na tom s intuíciou?

Komentáre