fbpx

Miriam Štolfová a Silvia Šuvadová ťa pozývajú na  webinár zdarma

Transformačná sila osmičky

Poď využiť jej silu a energiu pre svoj prospech!

#KALENDÁRIUM 10.október

Dnes, 10. októbra, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Numero okienko

Z desiatky sme dostali darom:

  • nové začiatky
  • nový cyklus skúseností
  • dôležitý prelom
  • a vycentrovanie sa.

Výzvou je

  • zvládnuť ego
  • zvládnuť potrebu presadiť sa na úkor iných.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete na Instagrame v príbehoch / stories. 

Meniny má Slavomíra

Ženské meno Slavomíra má slovanský pôvod a znamená „sláva mieru“. Slavomíry sú dynamické ženy s bleskovými reakciami. Potrebujú mať pocit istoty, a preto stále niečo zháňajú, vybavujú, až dosiahnu svoj cieľ a usadia sa.

Najlepšie sa cítia vo svojom „bytíku“, kde nachádzajú pohodlie. Slavomíry majú pozoruhodné profesionálne uvedomenie. Keď sa pevne rozhodnú, vytrvalo sa pustia do štúdia.

Priťahujú ich „adrenalínové“ profesie. Môžu byť napríklad letuškami alebo záchranárkami. Slavomíry nemajú rady veľké prejavy nehy.

Slavomíry potrebujú predovšetkým uvoľnenie, odpočinok a vitamíny.

  • Slavomíry ovplyvňuje Slnko.
  • Ich šťastné farby sú zlatá a čokoládovo hnedá.
  • Ochranné rastliny majú ľubovník, bobkový list.
  • Ochranné kamene sú jantár, topás a olivín.

Dnes máme

Deň starých rodičov.

Deň starých rodičov vznikol na podnet Američanky Marian Lucille Herndon McQuade, ženy v domácnosti, matky 15 detí a starej matky 40 detí.

Kampaň za ustanovenie tohto sviatku začala v roku 1970 a v roku 1973 Západná Virgínia ako prvý štát oslávila tento sviatok. Oficiálne bol vyhlásený v roku 1978 a oslavuje sa prvú nedeľu po Sviatku práce v USA.

Október sa tak stal mesiacom starých rodičov symbolizujúci jeseň života. Cieľom je výzva ľudí, aby premýšľali o vplyve starých rodičov na ich životy a na spoločnosť.

Deň je príležitosťou ukázať lásku k starým rodičom a zas oni majú možnosť prejaviť svoje city k svojim deťom a vnúčatám, podať im pomocnú ruku a podeliť sa s nimi o životné múdrosti

Zmenili svet

†1963 – Édith Piaf

Bola francúzska kabaretná speváčka, skladateľka a herečka. Je považovaná za archetyp francúzskej speváčky aj po svojej smrti neprerušene zostáva najslávnejšou frankofónnou interpretkou, tak vo Francúzsku ako aj v cudzine.

Stala sa slávnou vďaka svojim najväčším hitom, ako sú „La Vie en rose“, „Non, je ne regrette rien“, „Hymne à l’amour“a ďalším.

Získala aj medzinárodné renomé navzdory ťažkým zdravotným problémom na konci kariéry. Bola dobrou komediálnou herečkou v divadle aj filme. Skonala vo veku 47 rokov.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Ak máte ešte starých rodičov navštívte ich.

Poďakujte im. Urobte oslavu sviatku strých rodičov. Ak už nie sú medzi nami – ako tí moji, môžete zájsť na cintorín. Zaniesť im nejaký kvietok.

Alebo možno ste vy starí rodičia, lebo ja už som stará mama, aj keď si tak nehovorím. ? A je to úžasné byť babkou, byť starým rodičom. Tak tento deň oslávte so svojimi vnúčatmi.

Oslávte to, že môžete babičkovať a deduškovať. Je to to najlepšie, čo v tomto veku zažívam, keď mám tie moje vnúčatá po ruke, keď sa môžeme poprechádzať, pohrať, keď môžeme byť spolu.

Byť ako rodina spolu, spolu s tými, ktorých milujete, s tými, ktorí sú vám blízki.

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre