fbpx

Miriam Štolfová a Silvia Šuvadová ťa pozývajú na  webinár zdarma

Transformačná sila osmičky

Poď využiť jej silu a energiu pre svoj prospech!

#KALENDÁRIUM 10.marec

Dnes, 10.marca, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Numero okienko

Z desiatky sme dostali darom:

 • nové začiatky, vízie,
 • nový cyklus skúseností,
 • dôležitý prelom,
 • a vycentrovanie sa.

Výzvou je

 • Ukočírovať svoje ego tak, aby nevyskakovalo, ale podporovalo tvoj zámer tvorenia.
 • Dokázať sa postaviť do role vodcu, ak si to situácia vyžaduje.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete každý deň v škole, v hravej študovni.

Meniny má Bruno, Branislav

Mužské meno Branislav má slovanský pôvod a význam mena je „bráň slávu“. Braňovia reagujú a konajú z hlbokého presvedčenia. Ich osobnosť je uspôsobená čeliť životným ťažkostiam a zabojovať, keď ide o veľa.

Zvyčajne sú Brankovia rozumné deti s výrazne syntetickou inteligenciou. Majú pozoruhodný úsudok a spoľahlivú pamäť. Sú nežní a potrebujú byť milovaní.

 • Ovplyvňuje ich planéta Mars.
 • Šťastné farby sú ružová a červená.
 • Ochranné rastliny cesnak a chmeľ.
 • Ochranné kamene sú chalcedón a karneol.

Mužské meno Bruno je svätecké, má nemecký pôvod a význam mena je „hnedý vládca“. Brunovia žijú vo svete fantázie, ktorá ich odtŕha od skutočnosti.

Sú dosť ovplyvniteľní a často sa usilujú vopred ospravedlniť svoje správanie zo strachu, že kvôli nemu budú súdení. Majú výrazný zmysel pre priateľstvo. Z času na čas sa zablokujú a potláčajú city aj svoje umelecké nadanie.

Brunkovia by sa mali odmalička naučiť jasne posudzovať veci a byť odvážnejší.

 • Ovplyvňuje ich Mesiac.
 • Ich šťastná farba je strieborná.
 • Ochranné rastliny sú rumanček, zvonček.
 • Ochranné kamene sú nefrit, perla.

Zmenili svet

1944 – Pavel Novák

Bol český spevák, skladateľ, hudobník a spisovateľ, ktorý sa stal známym v šesťdesiatych rokoch minulého storočia. Bol jednou z najvýraznejších postáv českej populárnej hudby.

V šesťdesiatych rokoch sa výrazne podieľal na masovom presadení rockového mužského speváckeho štýlu. Mal veľkú zásluhu na presadení sa češtiny do populárnej hudby (české texty prevzatých skladieb).

V roku 1964 bol jedným zo spoluzakladateľov skupiny Synkopa. S touto skupinou nahral v roku 1966 veľmi úspešnú pieseň „Vyznání“.

Začal pôsobiť nielen ako spevák, ale aj ako hudobný skladateľ a textár. Od začiatku deväťdesiatych rokov vystupuje s vlastnou skupinou Family a veľkú časť svojich koncertných aktivít smeruje na koncerty pre deti.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Asi, Pihovatá dívka, Malinká, Vyznání, Nádherná láska, Jak se máš Hany, Podivný spáč. Zmes najväčších hitov Pavla Nováka v podaní jeho syna – Pavla Nováka ml. nielen pore pamätníkov – užite si ich.

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre šťastný život. Celý rok 2024 ideme v školičke tému hojnosť  a prosperita.

Aby ste aj vy žili v takej hojnosti všetkého druhu, akú si len viete predstaviť.  Do Školy hojnosti tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre