fbpx

CHUDNUTIE HLAVOU

Ako si vytvoriť ideálne telo pomocou mysle

#KALENDÁRIUM 10.február

Dnes, 10.februára, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Numero okienko

Z desiatky sme dostali darom:

  • nové začiatky, vízie,
  • nový cyklus skúseností,
  • dôležitý prelom,
  • a vycentrovanie sa.

Výzvou je

  • Ukočírovať svoje ego tak, aby nevyskakovalo, ale podporovalo tvoj zámer tvorenia.
  • Dokázať sa postaviť do role vodcu, ak si to situácia vyžaduje.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete každý deň v škole, v hravej študovni.

Meniny má Gabriela

Ženské meno Gabriela je starozákonné, má hebrejský pôvod a v preklade znamená „boh je silný“. Gabriely sú prevažne subjektívne. Od najútlejšieho detstva treba učiť Gabiky ovládať sa.

Sú aj prívetivé, neposedné, odvážne a zachovajú si rovnováhu bez ohľadu na okolnosti. Študijné výsledky týchto dievčat sú priemerné, ale napriek tomu dosahujú úspechy, lebo sa vedia vynájsť.

Nevšedná obrazotvornosť im ponúka tisíc riešení, a ak pridáme k tomu ich vrodený šarm a výnimočnú pamäť, je jasné, že si v živote vedia takmer vždy poradiť.

  • Šťastné farby Gabriely sú biela a ružová.
  • Ochranné rastliny sú myší chvost a kosatec.
  • Ochranné kamene sú achát, opál a korál.

Zmenili svet

1962 – Cliff Burton

Známy ako Cliff Burton, bol americký basgitarista, najznámejší ako člen thrash metalovej skupiny Metallica.

Ku kapele sa pripojil v roku 1982 ako náhrada za Rona McGovneyho. Prvý album, ktorý s nimi nahral bol Kill ’Em All a prvý koncert absolvoval 5. marca 1983 v San Franciscu.

Ďalšie dva albumy, Ride The Lightning a Master of Puppets, sa stretli nielen s veľkým úspechom u ľudí, ale aj u kritiky.

Bol známy svojim špecifickým poňatím basy ako sólového nástroja, keď basgitara bola sólovým nástrojom, ale udržala si aj harmonickú a rytmickú úlohu v kapele. Dodnes je považovaný za najlepšieho basgitaristu skupiny.

Zomrel dňa 27. septembra 1986, keď v severnom Švédsku autobus skupiny dostal šmyk a prevrátil sa. Burton bol uvedený do siene slávy Rock and Roll Hall of Fame ako člen Metallicy 4. apríla 2009.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Vychutnajte si zlatú jazdu Peťky Vlhovej na ZOH v Pekingu, aj s ceremoniálom odovzdávania cien, kedy sa slovenská vlajka šplhala na najvyšší bod na stožiari.

Mňa to vždy naplní veľkým dojatím, pokorou, vďačnosťou za túto našu devu liptovskú 🙂

Peti, gratulujeme a ďakujeme.

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Autorka a "riaditeľka" Školy hrou pre dospelákov. Blogerka, youtuberka, lektorka osobného rozvoja.

Učí ľudí veci, ktoré sa v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, mieri a hojnosti. Viac o Miriam tu: miriamstolfova.sk.

Ako si na tom s intuíciou?

Komentáre