fbpx

Miriam Štolfová a Silvia Šuvadová ťa pozývajú na  webinár zdarma

Transformačná sila osmičky

Poď využiť jej silu a energiu pre svoj prospech!

#KALENDÁRIUM 10.február

Dnes, 10.februára, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Numero okienko

Z desiatky sme dostali darom:

  • nové začiatky, vízie,
  • nový cyklus skúseností,
  • dôležitý prelom,
  • a vycentrovanie sa.

Výzvou je

  • Ukočírovať svoje ego tak, aby nevyskakovalo, ale podporovalo tvoj zámer tvorenia.
  • Dokázať sa postaviť do role vodcu, ak si to situácia vyžaduje.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete každý deň v škole, v hravej študovni.

Meniny má Gabriela

Ženské meno Gabriela je starozákonné, má hebrejský pôvod a v preklade znamená „boh je silný“. Gabriely sú prevažne subjektívne. Od najútlejšieho detstva treba učiť Gabiky ovládať sa.

Sú aj prívetivé, neposedné, odvážne a zachovajú si rovnováhu bez ohľadu na okolnosti. Študijné výsledky týchto dievčat sú priemerné, ale napriek tomu dosahujú úspechy, lebo sa vedia vynájsť.

Nevšedná obrazotvornosť im ponúka tisíc riešení, a ak pridáme k tomu ich vrodený šarm a výnimočnú pamäť, je jasné, že si v živote vedia takmer vždy poradiť.

  • Šťastné farby Gabriely sú biela a ružová.
  • Ochranné rastliny sú myší chvost a kosatec.
  • Ochranné kamene sú achát, opál a korál.

Zmenili svet

1962 – Cliff Burton

Známy ako Cliff Burton, bol americký basgitarista, najznámejší ako člen thrash metalovej skupiny Metallica.

Ku kapele sa pripojil v roku 1982 ako náhrada za Rona McGovneyho. Prvý album, ktorý s nimi nahral bol Kill ’Em All a prvý koncert absolvoval 5. marca 1983 v San Franciscu.

Ďalšie dva albumy, Ride The Lightning a Master of Puppets, sa stretli nielen s veľkým úspechom u ľudí, ale aj u kritiky.

Bol známy svojim špecifickým poňatím basy ako sólového nástroja, keď basgitara bola sólovým nástrojom, ale udržala si aj harmonickú a rytmickú úlohu v kapele. Dodnes je považovaný za najlepšieho basgitaristu skupiny.

Zomrel dňa 27. septembra 1986, keď v severnom Švédsku autobus skupiny dostal šmyk a prevrátil sa. Burton bol uvedený do siene slávy Rock and Roll Hall of Fame ako člen Metallicy 4. apríla 2009.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Rada na dnes:

Dnes je skvelý deň na otvorenie nových projektov. Ak ste niečo dlho odkladali, dnes do toho šliapnite – pôjde to ako po masle.

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre šťastný život. Celý rok 2024 ideme v školičke tému hojnosť  a prosperita.

Aby ste aj vy žili v takej hojnosti všetkého druhu, akú si len viete predstaviť.  Do Školy hojnosti tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre