fbpx

Prežitkový Workshop

SPLN V strelcovi

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Vysielame 22.5.2024. 

#KALENDÁRIUM 1.október

Dnes, 1.októbra, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Numero okienko

Z jednotky sme dostali darom:

Výzvou je

  • Vízie a išpirácie pretaviť v čin.
  • Ísť za svojim srdcom, a zároveň udržať ego na uzde.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete každý deň v škole, v hravej študovni.

Meniny má Arnold

Mužské meno Arnold má nemecký pôvod a vo voľnom preklade znie „orlí vládca, silný ako orol“. Arnoldovia sú drsní, sebaistí a aktívni muži. Milujú dobré jedlo, príjemnú spoločnosť a túžia po plnohodnotnom živote.

Uprednostňujú povolania, kde sú zakrátko viditeľné výsledky ich úsilia. Stávajú sa z nich preto prevažne lekári alebo obchodníci. Pre Arnoldov má rodina veľký význam, sú pevne pripútaní k domovu.

  • Arnoldov ovplyvňuje planéta Saturn.
  • Šťastné farby týchto mužov sú čierna a zelená.
  • Ochranné rastliny sú kostihoj a štiav.
  • Ochranné kamene sú zafír a opál.

Zmenili svet

1932 – Albert Collins

Bol americký bluesový spevák a gitarista. Začínal začiatkom päťdesiatych rokov ako člen kapely Rhythm Rockers. V roku 1958 vydal svoju inštrumentálnu pieseň „The Freeze“, z ktorej sa stal hit.

Počas svojej kariéry spolupracoval aj s ďalšími hudobníkmi, medzi ktorých patrí John Mayall, B. King, Gary Moore, John Lee Hooker, Robert Cray alebo David Bowie.

V roku 1986 bol uvedený do Blues Hall of Fame a časopis Rolling Stone ho zaradil na 65. miesto v rebríčku 100 najlepších gitaristov všetkých čias.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre