fbpx

#KALENDÁRIUM 1.marec

Dnes, 1.marca, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Numero okienko

Z jednotky sme dostali darom:

Výzvou je

  • Vízie a išpirácie pretaviť v čin.
  • Ísť za svojim srdcom, a zároveň udržať ego na uzde.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete každý deň v škole, v hravej študovni.

Meniny má Albín

Mužské meno Albín má latinský pôvod a v preklade znamená „biely“. Albínovia sa psychicky ponášajú na morských koníkov, ich totemové zviera. Aj tie spia pod vodou a z ničoho nič sa vyhupnú do obranného postoja.

Sú aj milí, jemní a tajomní. Svoje súkromie si starostlivo chránia. Je pre nich oveľa dôležitejšie ako dianie okolo nich. Pôsobia na nás akoby ustavične kolísali medzi dvoma svetmi. Práve to im nepomáha dosiahnuť rýchlejší úspech.

Ako študenti dosahujú väčšinou priemerné výsledky a v práci je to podobné.

  • Ich šťastné farby sú čierna a tmavomodrá.
  • Ochranné rastliny rastliny sú medovka a nezábudka.
  • Ochranné kamene sú ametyst a jaspis.

Zmenili svet

1994 – Justin Bieber

Je kanadský spevák, skladateľ a multiinštrumentalista. Stal sa prvým umelcom, ktorý mal sedem piesní z debutovej nahrávky v rebríčku Billboard Hot 100.

V 16-tich rokoch vydal svoj prvý štúdiový album s názvom My World 2.0 (2010), ktorý obsahoval populárny singel „Baby“. V americkom rebríčku Billboard 200 debutoval na prvej priečke, čím sa stal najmladším sólovým mužským umelcom, ktorý sa dostal na vrch rebríčka po 47 rokoch.

Rýchlo sa stal idolom tínedžerov. S predajom viac ako 150 miliónov nahrávok je Bieber jedným z najpredávanejších hudobných umelcov na svete.

Získal množstvo ocenení vrátane dvoch cien Grammy, 18-tich American Music Awards, 20-tich Billboard Music Awards, dvoch cien Brit Awards, ceny Latin Grammy, rekordných 21 MTV Europe Music Awards a šiestich cien MTV Video Music Awards.

Časopis Time ho označil v roku 2011 za jedného zo 100 najvplyvnejších ľudí na svete. V rokoch 2011, 2012 a 2013 bol v časopise Forbes zaradený na zoznam desiatich najsilnejších celebrít sveta. 

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Hit, ktorý Biebera preslávil – Baby.

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre šťastný život. Celý rok 2024 ideme v školičke tému hojnosť  a prosperita.

Aby ste aj vy žili v takej hojnosti všetkého druhu, akú si len viete predstaviť.  Do Školy hojnosti tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre