fbpx

Prežitkový Workshop

SPLN V ŠKORPIÓNOVI

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Vysielame 23.4.2024. 

#KALENDÁRIUM 1.december

Dnes, 1. decembra, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Numero okienko

Z jednotky sme dostali darom:

Výzvou je

  • Vízie a išpirácie pretaviť v čin.
  • Ísť za svojim srdcom, a zároveň udržať ego na uzde.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete na Instagrame v príbehoch / stories. 

Meniny má Edmund

Mužské meno Edmund má anglický pôvod a v preklade znamená „mocný ochranca“. Edmundovia nie sú ctižiadostiví a uprednostňujú skôr pokojný, pohodlný život.

Edmundovia sú tiež starostliví, nežní a tolerantní. Ich štúdiá sú zvyčajne na slušnej úrovni, lebo sa dobre prispôsobia všetkým vyučovacím predmetom a vedia sa sústrediť na informácie, ktoré dostávajú.

Keďže sú precízni, stávajú sa napríklad technikmi, no úspech môžu dosiahnuť napríklad aj v lekárskom povolaní. Šťastie a istotu hľadajú vo svojej rodine, pre ktorú sú ochotní urobiť veľa.

  • Ovplyvňujú ich planéty Saturn a Urán.
  • Šťastné farby Edmunda sú fialová a zelená.
  • Ochranné rastliny prvosienka a rozmarín.
  • A ochranné kamene sú chalcedón a jaspis.

Dnes máme

Svetový deň boja proti AIDS.

Prvý decembrový deň je už od roku 1988 na celom svete venovaný boju proti AIDS. Jeho cieľom je upozorňovať ľudí na problém AIDS, zlepšiť ich vedomosti o tejto chorobe, jej šírení a najmä prevencii.

Každý rok sa tento deň oslavuje pod novým heslom, ktoré poukazuje na rôzne aspekty problematiky AIDS vo svete. V súčasnosti je najviac HIV pozitívnych v Afrike, juhovýchodnej a východnej Ázii a v Latinskej Amerike.

Niečo málo zo svetových udalostí

1835 – Hans Christian Andersen publikoval svoju prvú knihu rozprávok

Hans Christian Andersen bol dánsky prozaik, dramatik, básnik a rozprávkar. Hans Christian Andersen pochádzal z chudobnej vidieckej rodiny. Do sveta rozprávok nazrel vďaka svojmu otcovi, ktorý mu ich rozprával.

Únikom z neľahkého života sa pre neho stal svet fantázie. V roku 1822 vydal svoju prvú knihu „Duch v Palnatokovom hrobe“. Andersen bol samotár a svoje city a predstavy zachytil vo svojich rozprávkach.

Napísal ich dohromady 156 a preslávili ho po celom svete. Na jeho počesť je v Kodani socha morskej víly, pretože rozprávka o malej morskej víle patrí k najznámejším rozprávkam na svete.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Vymaľuj si maľovanku.

Ak si saa zapojil(a) do Adventného kalendára hojnosti, tak už máš dnešnú maľovanku k dispozícii. A maľuj ju tak, ako je zadané v inštrukciách.

Ak nie si v Kalendári hojnosti, nájdi si akúkoľvek maľovanku (hoci aj detskú). Na internete je kopec predlôh – stačí vytlačiť. Alebo máš možno doma nejakú. Alebo si proste predlohu vytvor. Najprv vytvor a potom vyfarbi.

Vyčleň si pár minút času a maľuj. Plnou pozornosťou sa sústreď na vyfarbovanie. Je to skvelá meditácia, počas ktorej stíšiš myseľ, presmeruješ ju na krásno. A tým zdvihneš emóciu aj vibráciu.

Dnes aspoň štvrť hoďky maľuj maľovanku, dobre?

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre