fbpx

Prežitkový Workshop

SPLN V ŠKORPIÓNOVI

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Vysielame 23.4.2024. 

#KALENDÁRIUM 1.august

Dnes, 1.augusta, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Numero okienko

Z jednotky sme dostali darom:

Výzvou je

  • Vízie a išpirácie pretaviť v čin.
  • Ísť za svojim srdcom, a zároveň udržať ego na uzde.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete každý deň v škole, v hravej študovni.

Meniny má Božidara

Ženské meno Božidara má slovanský pôvod a jeho význam je „dar boží, Bohom daná“. Dámy s týmto menom sa rady nechávajú rozmaznávať a obdivovať. Málokomu sa pritom podarí preniknúť do ich zasnenej mysle.

Božidary sa najlepšie cítia v spoločnosti svojich známych. Aj keď sa zdá, že šťastie im praje vo všetkých sférach života, niekedy sa im nedarí vďaka unáhlenosti a slabšej vôli. Inklinujú prevažne k umeniu.

  • Ovplyvňuje ich planéta Merkúr.
  • Šťastné farby Božidary sú červená a biela.
  • Ochranné rastliny sú podbeľ, kôpor.
  • Ochranné kamene sú tigrie oko a topás.

Zmenili svet

1946 – Boz Burrell

Vlastným menom Raymond Burrell, bol basgitarista, gitarista a spevák známy svojím pôsobením v rockových skupinách King Crimson a Bad Company.

V polovici 60. rokov 20. storočia, keď bol spevákom v skupine The Boz People, mal nahradiť Rogera Daltreyho v The Who, keď sa zvyšok skupiny rozhodol Daltreyho vyhodiť, k čomu však nikdy nedošlo.

Koncom 60. rokov vydal pod pseudonymom Boz niekoľko sólových singlov. Vtedy bol kontaktovaný Ritchiem Blackmorom, ktorý práve dával dokopy skupinu Deep Purple.

Spoločne s dvoma členmi Deep Purple (klávesista Jon Lord a bubeník Ian Paice) hral na dvoch skladbách: „I Shall Be Released“ a „Down in the Flood“.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre