fbpx

Workshop ZDARMA

NOV V BARANOVI

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Záznam bude zdarma do piatku 12.4.2024. 

#HOJNOSŤ Rohy v miestnosti

Byť chudobný, mať NEdostatok nie je cnosť. To už sme pochopili. Hoci sme celé detstvo počúvali a čítali v rozprávkach, že chudobní boli dobrí a bohatí zlí. Ono je to v tom našom svete predsa len trošku inak…

Ďalší tip sa týka piestoru v našich príbytkoch, konkrétne rohov.

Rohy v miestnostiach často vysávaj – zbavuj pavučín a prachu

Negatívna energia, rovnako ako prach sa sťahuje do rohov. V každej miestnosti. A pavúky rovnako. Ak sa vám v niektorom rohu usídli pavúk, môžete si byť istí, že je tam naakumulovaná negatívna energia.

A tú pani Hojnosť nemá rada.

Bolo by skvelé, keby sme mali okrúhle domy a miestnosti bez rohov, ale zakockatili sme sa 🙂 a odklonili od prirodzenosti.

Keď si vezmeš – v prírode nič nie je kockaté alebo hranaté. A v prírode je hojnosti dosti… Stačí sa vrátiť do prírody, k stavbám ako majú prírodné národy a energia všetkého druhu by inak tiekla okolo nás.

Keď už máme tie rohy, tak ich musíme pravidelne vymetať a čistiť, ak nechceme, aby od nás pani Hojnosť zdupkala.

Energeticky vyčisti rohy v miestnosti pomocou soli

Nestačí len povysávať a vymiesť pavučiny 2x do týždňa. Rohy sú potvory a priťahujú negatívnu energiu, ak sa dáka v miestnosti šuchne.

Stačí, že si sa tam nachádzal(a) a pomyslel(a) si s hnevom na niekoho. Alebo ti zazvonil telefón a niekto ti povedal nemilú zvesť.

Tých pár sekúnd, kedy tvoje telo zareagovalo strachom, smútkom alebo hnevom, sa otlačilo do energetického zhluku, ktorý v tej miestnosti zostal…a odkotúľal sa do kúta. A tam teraz tróni, aj keď ho očami nevidíš.

Vysávačom a handrou ho von nedostaneš. Ale soľou áno.

Urob si energetickú očistu bytu/domu soľou.

Kúpiš si toľko soli, aby si na každú!!! miestnosť mal(a) 2-3 kg. Toľko potrebuješ rozdeliť na 4 časti a vložiť do každého rohu v papierovej krabici, plastovej, drevenej miske, alebo inej nádobe. Kdekoľvek do rohu.

Ak je tam skriňa, tak polož na skriňu, alebo pod ňu.

Soľ natiahne do seba negatívnu energiu. Nechaj to takto 3 týždne a potom soľ vyhoď do kontajnera na komunálny odpad.

Na nič ju nesmieš použiť – ani na posypanie chodníka, lebo natiahnutá negatívna energia v nej by zaručene niekomu spôsobila zlomenú nohu alebo niečo podobné.

Vyhodiť! Bez pardónu.

Najlepšie je urobiť to naraz vo všetkých miestnostiach. Takže potrebuješ počet miestností x 2-3 kg. Záleží aj od veľkosti miestnosti.

Ak je veľká, potrebujeeš tie 3 kilečká, ak menšia, staší 2-2,5kg. A pozor na miestnosti, ktoré majú viac ako 4 rohy – tam potrebuješ dať do každého rožku.

A akú soľ? Je to jedno. Obyčajnú. Ja vyberám podľa ceny – najlacnejšiu. Na tieto účinky má rovnaký účinok ako drahá soľ. Podstatné je, že je to jedlá soľ.

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre