fbpx

Magický ženský 

Bylinkovo - šamanský kurz

Budeme bylinkovať, čarovať a prebúdzať zabudnutú múdrosť predkov.

13.-15.10.2023

#HOJNOSŤ Roh hojnosti

V byte/dome máme jeden špeciálny roh, ktorý pani Hojnosť skontroluje ako prvý. Nazývame ho Roh hojnosti a je mega dôležité, ako to tam vyzerá.

Lebo vieš – príde pani Hojnosť, zamieri do svojho obľúbeného rohu a keď tam vidí skládku bordelíku, alebo špinu, uteká kade ľahšie.

Ale ak je v tomto rohu príjemne a útulne, v súlade s jej energiou, usalaší sa tam – a máš ju doma…možno aj nafurt, nielen na návštevu.

Je dôležité, aby tento špeci roh bol krásny, esteticky zladený. Ak pridáš do neho aj lákadlá pre hojnosť, o to lepšie.

Aké sú tie lákadlá?

Symboly hojnosti – zlatá alebo červená farba, peniaze, kamienky, hocičo iné, čo pre teba predstavuje hojnosť a Misa hojnosti.

Kde nájdeš v tvojom byte tento špecciálny roh?

Postavíš sa do vchodových dverí a predstavíš si, že vnútorné steny sú priesvitné. Ten roh, ktorý je ceeeelkom na konci VĽAVO je Roh hojnosti tvojho bytu/domu.

Ak máš poschodový dom, platí to pre všetky poschodia. Lebo ten roh je od spodného poschodia až po vrchné…tak skontroluj na každom poschodí.

A ešte jedno upozornenie – loggia je súčasť bytu, aj keď jej jedna stena chýba. Môže sa stať, že roh hojnosti tvojho bytu je práve na loggii (pokiaľ sa nachádza na konci vľavo)….lebo ja to tak mám.

Keď som si to uvedomila, nainštalovala som tam sklenené vázy plné kamienkov, kvety a sošku anjelika.

Ahaaa – a ešte toto – ak máš do bytu/domu dva vchody (predný a zadný/bočný), tak máš aj 2 rohy hojnosti bytu/domu. Zútulni obidva. Nikdy nevieš, ktorými dverami pani Hojnosť zavíta k tebe.

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Autorka a "riaditeľka" Školy hrou pre dospelákov. Blogerka, youtuberka, lektorka osobného rozvoja.

Učí ľudí veci, ktoré sa v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, mieri a hojnosti. Viac o Miriam tu: miriamstolfova.sk.

Komentáre