fbpx

Prežitkový Workshop

SPLN V ŠKORPIÓNOVI

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Vysielame 23.4.2024. 

#HOJNOSŤ Plať ako kráľ / kráľovná

PLAŤ AKO KRÁĽ/KRÁĽOVNÁ, nie ako žobrák

Poznáš to – mrkneš na papier (bloček, faktúru), kde je uvedená suma, ktorú máš zaplatiť….

Čo sa udeje?

  • Pretočíš panenky a chytíš sa za hlavu?
  • Potom otvoríš peňaženku a s bolesťou, ktorú priam až fyzicky cítiš vytiahneš potrebnú hotovosť…a podáš ju (radšej so zatvorenými očami, aby si sa nemusel(a) pozerať na to, koľko peňazí od teba nenávratne odchádza preč?

Tak takto, s bolesťou, platí….nazvime ten archetyp – žobrák.

Platí z úrovne chudoby. S bolesťou.

A hlavou mu ide – Bože môj! Toľko peňazí to stojí! Veď mi už nič nezostane! Ach, ja chudák/chudera, čo ja budem teraz robiť?

Žobrák predpokladá, že keď pošle svoje peniaze preč, už k nemu ťažko zase nájdu cestu. A ako predpokladá, tak sa aj väčšinou stane.

Proste si to tak sám vytvorí, lebo tvorí z úrovne chudoby. Fakt si za to môže sám!

A potom sú iní ľudia. Tí platia ako králi/kráľovné.

Pozrú na sumu, s láskou vytiahnu potrebnú hotovosť a s radosťou ju odovzdajú. “Svoje” peniaze s ľahkosťou pošlú do obehu….na špacírku…na výlet 🙂

V sekunde im prebehne hlavou radostná myšlienka – akí sú bohatí, keď majú toľko peňazí a môžu ich dať ako protihodnotu tovaru, alebo služby, ktorá im spríjemní život….a  automaticky za to s pokorou poďakujú.

A v ďalšej sekunde myšlienkou pošepnú peniazom, ktoré držia v ruke: Choďte na výlet, milé peniaze, a vráťte sa aj s kamoškami.

A vedia z hĺbky svojej duše, na milión %, že to tak aj bude. Že uvoľnené miesto v peňaženke čoskoro zaplnia peniaze, ktoré k nim prídu ešte vo väčšom množstve. Skutočne sa vrátia aj s kamoškami. Tak, ako sa pri lúčení dohodli.

Tak takto platia králi a kráľovné.

S radosťou.

Platia s nastavením mysle z úrovne bohatstva.

A vesmír ich za ich vieru a správanie – tvorenie z úrovne hojnosti/bohatstva odmeňuje hojnosťou. Peniazmi, ktoré k nim prichádzajú v takej ľahkosti, v akej ich poslali “na výlet”.

Králi a kráľovné sú stabilne vo vibrácii Magnetu na peniaze. Milujú peniaze a peniaze milujú ich.

V ktorej kategórii si sa našla? Našiel?

Platíš ako žobrák, alebo už máš kráľovské móresy?

A možno si niekde medzi nimi…

Každopádne – vždy, keď platíš, plať s 

  • Vedomím toho, ako veľmi si bohatá/ý, keď môžeš platiť
  • Vďakou za svoje bohatstvo
  • A radosťou, lebo veríš a vieš, že na uvoľnené miesto ti vesmír pošle minimálne toľko, koľko od teba odišlo.

…pokiaľ si to teda neblokuješ nejakým nefunkčným programom, ktorý bráni doručeniu zásielky “zhora”…. ale to už je iný príbeh, iná rozprávka 🙂

Tento tip bol z úrovne hmoty aj mysle, ktoré je dôležité zladiť s vibráciou hojnosti rovnako ako úroveň emócií.

Keď sú správne nastavené všetky 3, hojnosť k tebe prúdi ako voda v niagarských vodopádoch a ty funguješ doslova ako Magnet na peniaze.

Ak máš pocit, že by čosi bolo treba poladiť, trochu prenastaviť tvoju myseľ na hojnosť, je práve ideálny čas.

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre