fbpx

ŠKOLA HOJNOSTI 2024

Škola hrou pre dospelákov je projekt, ktorý od roku 2018 pomáha stovkám ľudí zlepšiť ich život. Rovnako to bude aj v roku 2024. Ale...

Celý rok 2024 budeme pod vibráciou čísla 8, lebo 2+0+2+4=8
8, to je energia hojnosti a rovnováhy.

Preto celý tento rok nájdete v školičke tému hojnosť 

v rámci karty dňa

Naučím ťa všetko, čo o hojnosti viem, mám odskúšané a overené

Pochopíš prúdenie energie hojnosti, princípy tvorenia hojnosti, feng šuej hojnosti, súvislosti medzi mysľou a blokmi na hojnosť, medzi emóciami, vzťahmi, stavom tela a hojnosťou, rituály hojnosti, afirmácie, meditácie….a ešte oveľa viac.

Deň za dňom, krok za krokom k tvojej zvýšenej hojnosti.

K tomu máš ako bonus k dispozícii všetky ostatné „šuplíčky“ (pozri nižšie), tak ako po minulé roky v školičke.

Vďaka nim sa aj zabavíš, aj kadečo dozvieš, ale hlavne - udržíš si správnu vibráciu, ktorá je na priťahovanie hojnosti potrebná.

Každý deň s mojou podporou a podporou školských anjelok, v pozitívnej komunite spriaznených duší.

Moje meno je Miriam Štolfová

A som autorka tejto Školy hojnosti - Školy hrou pre dospelákov, kde učím dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu.

Sama som prešla cestou od absolútneho nedostatku k príjemnej hojnosti. 

Keď som makala ako šialená a peniaze stále nemala, začala som pátrať, ako je to možné. Študovala som tento fenomén, vzdelávala sa v oblasti prúdenia energie, feng šuej, finančnej gramotnosti a zmenila NEdostatok na hojnosť. Osvedčené postupy zdieľam a učím vo webinároch a kurzoch a tešííííím sa ako malé decko z hojnosti mojich klientov po ich absolvovaní. 

Som vyštudovaná učiteľka ročníkov 1-4., kde som v praxi pochopila, že najúčinnejší spôsob výuky je cez hru. Na veku nezáleží. Vek, výška, váha sú len čísla.

Vymyslela som pre vás jedinečný hravý systém, ktorý ti zaručí neustály rast a rozvoj tvojho potenciálu, zvýšenie energie, vibrácie a pocitu šťastia. A v roku 2024 aj  hojnosti všetkého druhu.

Premyslený systém zmeny

Celý koncept školy je systém...dokonale premyslený tak, aby tvoja pravá i ľavá hemisféra boli v rovnováhe. Lebo iba tak sa skutočne učíš a rastieš.

Vďaka škole a jej systému, sa každý deň posunieš o malý krôčk ďalej. O 1 schodík vyššie. Každý deň sa niečo naučíš a rozvinieš ľavú aj pravú hemisféru o kúsok viac.

O pár týždňov zistíš, že si urobil veeeelikánsky míľový krok.
Hojnosť v každom smere sa zlepší.

Život naberie úplne iný smer, kvalitu, farbu, šťavu, vôňu. 

Nechaj sa viesť! Viem KAM, aj AKO kráčať. Povediem ťa za ručičku!

Táto škola je magická

nezaťaží ťa,
ale môže úplne zmeniť tvoj život

Na zmenu potrebuješ jediné: zamerať pozornosť správnym smerom! A presne na toto slúži školská študovňa.

15 minút denne, ktoré ti zaručia, že tvoj život sa zmení k lepšiemu.
Hojnosti a šťastiu sa NEubrániš. 

Jediná podmienka je – každý deň vojsť do študovne a 15 minút sa zabávať! A popritom sa učiť. Je to dômyselný systém.

Zo srdca Vás pozdravujem. Dostala som od manžela Vašu každodennú skolicku ako darček. Chcem sa Vám veľmi poďakovať, zmenili ste mi pohľad na seba, na ľudí, na svet. Každým dňom sa teším viac a viac na všetko zo skolicky. Ďakujem. ♥ Virtuálne Vás objimam.
Bc.. Simona Rázgová
Krásny deň nám dievčatá, začnem tým že: to ako som mohla bez tohoto tú žiť doteraz? A ako môžu tí, čo tu nie sú? Každý deň absolútne super, super, super.  Vďaka školičke sa na svet pozerám inými očami. Ďakujem Miriam, aj všetci ostatní. Všetko tu zapadá a dáva zmysel, aj to, že sú tu práve tí ľudia, ktorí sú, ostatní prídu, keď príde ich čas.
Evka
Milí spolužiaci, milá Mirka, ďakujem vám, že vďaka vám sa môžem denne posúvať zas o čosi vyššie. Našla som opäť chuť na sebe pracovať. Našla som spolupatričnosť a súzvuk, nič nie je krajšie, ako podpora, ktorú človek cíti a vie, že v tom nie je sám.
Jana
Ináč včera som zažila krásnu príhodu. Bola som na káve s kamoškou a bola tak milo prekvapená z mojej premeny a plynúcej pozitívnej energie, že stále o tom básnila. Takže Mimka, chcem ti týmto otvorene poďakovať za tvoje postrčenie správnym smerom na mojej ceste za vnútorným rozvojom. Ak si to začínajú všímať ľudia, ktorých stretávam, tak sa tomu teším ako malé dievča.
Inka

Čo v hravej študovni každý deň nájdeš?

Karta dňa - Lekcia hojnosti

Každý deň nová lekcia z celoročného kurzu hojnosti aj s praktickým cvičením na daný deň týkajúca sa témy Hojnosť. 

Posunie ťa krok za krokom k tvojej vysnenej budúcnosti v takej hojnosti, akú si praješ. Pochopíš prúdenie energie hojnosti, pochopíš súvislosti,  naučíš sa princípy, aj praktické veci z "predmetu" Hojnosť.

A k nej 7 zaujímavých šuplíčkov ako bonus

pre zvýšenie alebo udržanie vysokej vibrácie, pre radosť tvojho vnútorného dieťaťa

Numerologický kód dňa

Objasní ti energiu dňa a navedie ťa na spôsob, ako s ňou narábať tak, aby si ju využil(a) pre svoj prospech. 

Krátke inšpiratívne video

Naučí ťa niečo nové. Zaujímavú informáciu, tip a trik, čo ti uľahčí prácu alebo život, inšpirácia na tvorenie, varenie, kutenie ap.

Hádanka

Rozvinie tvoju intuíciu, kreativitu, predstavivosť alebo iné fešandy, ktoré sídlia v pravej hemisfére a klasický školský systém ich v našich hlavách úplne ignoroval. Tak veeeeeľmi ich potrebuješ k šťastnému životu!

Koučovacia otázka

Zodpovieš ju za pár sekúnd, a toto uvedomenie ťa posunie o schodík vyššie na ceste seba-uvedomenia.

Dnes

Tu sa dozvieš, kto má meniny, čím je dnešný deň významný, psychoastrologické aspekty – spln, nov, vplyv planét a zverokruhu…aké významné osobnosti sa narodili, aj čo významné sa udialo v tento deň.

Prekvapko

Každý deň niečo iné, aby si sa mal načo tešiť. Pieseň, video, vtip, hádanka, horoskop.... proste prekvapko, ktoré posilní hlavne tvoju pravú hemisféru a naladí ťa na krásny deň.

Komentáre

Kde napíšeš čokoľvek a tým si otvoríš svoje denné flow. Pošleš von kvantovú vlnu. Aby sa mohla vrátiť, aby k tebe mohli prichádzať zaujímavé a príjemné veci počas celého dňa. (Ale samozrejme, NEmusíš. Môžeš len čítať a čerpať inšpiráciu od spolužiakov.)

Všetko stihneš za štvrť hodinky.

Nikde nie je napísané, že musíš všetko. Pozrieš si len tie veci, ktoré ťa budú baviť, ktoré si pozrieš z radosťou. V tejto škole je totiž najdôležitejšie, aby ťa to bavilo, aby si mal(a) radosť aby sa zameral(a) pozornosť presne tam, kde ti to zdvihne náladu a podporí ťa.

A to nie je všetko

V škole nájdeš navyše aj:

  • Televízne štúdio
    Namiesto telky nakukneš do ŠKOLA-HROU TV. Budeš mať istotu, že ti do hlavy NEbudeme sypať žiadne smeti, žiadne hrúzy....práve naopak!
  • Paparazzi okienko
    Čo sa deje v mojom hniezde a NEzdieľam to verejne. Ale s mojimi školákmi áno.
  • Školská kávička
    1× mesačne sa vidíme naživo cez zoom - preberieme veci, čo vás zaujímajú a priestor je aj na vaše otázky - som vám k dispozícii úplne celá. 🙂

Čo získaš v Škole hrou pre dospelákov

Moje osobné vedenie

Nechaj sa viesť – budeme prepojení vesmírnym káblikom, potiahnem, naladím, navnadím, pofúkam,.. spolu so školskými anjelkami.

Porozumenie hojnosti

Pochopíš prúdenie energie hojnosti, princípy tvorenia hojnosti, feng šuej hojnosti, súvislosti medzi mysľou a blokmi na hojnosť a ďalšie.

Vedomosti

Ani NEbudeš vedieť, že sa učíš. Pochopíš vesmírne zákonitosti a iné dôležité veci, ktoré nás v škole NEučili.

Schopnosti

Intuícia, Kreativita, Predstavivosť, Empatia, Asertivita a všetky ostatné fešandy sídliace v pravej hemisfére budú s tebou za chvíľu kamošky.

Nové návyky

Spôsobia vyššiu chronickú emóciu. To znamená, že šťastiu a hojnosti sa NEubrániš. 🙂

A komunitu skvelých spolužiakov

Ktorí sa vzájomne podporujú a inšpirujú.

aká je cena tejto školy hojnosti? 

Zvoľ si svoje školské obdobie

MESAČNÉ ŠKOLNÉ

Získaš prístup do Školy na jeden mesiac (30 dní). Keď budeš chcieť pokračovať, ďalší mesiac si dokúpiš.

40 € + DPH

Spolu to je 48 € / 1181 Kč

Jeden mesiac ťa vyjde na 40 € + DPH.

POLROČNÉ ŠKOLNÉ

Získaš prístup do Školy na šesť mesiacov (180 dní). Keď budeš chcieť pokračovať, ďalšie obdobie si dokúpiš.

210 € + DPH

Spolu to je 252 € / 6202 Kč

Jeden mesiac ťa vyjde na 35 € + DPH.

Hneď po zaplatení dostaneš prihlasovacie údaje do členskej sekcie. Je to taký kľúč, ktorým si odomkneš a vstúpiš do vnútra.

DARČEKOVÝ POUKAZ

Školu hojnosti môžeš tiež darovať. Je to krásny darček, ktorým venuješ mesiac, pol roka alebo rok osobného rozvoja. Pripravila som pre teba darčekové poukazy. Stačí ich len vytlačiť a darovať.

0 školákov môže potvrdiť pozitívne účinky tejto školy

Dostaneš oveľa oveľa viac, ako zaplatíš.

Poď a nechaj sa viesť

Nechaj sa viesť, usmerňovať, kultivovať denno-denne svoju energiu a uvidíš tie zázraky, ktoré sa udejú o pár mesiacov. Budeš mať viac hojnosti, sebavedomia, zdravia, lepšiu náladu počas celého dňa.

Taký malý zázrak sa stane. Celkom sa pretransformuje tvoje vedomie aj podvedomie. A to všetko len preto, že každý deň nakukneš na chvíľu do tejto špeciálnej školy a trochu sa zabavíš. Dobré, že?

Možno si kladieš pár otázok...

(Klikom na otázku si zobraz odpoveď.)

Ako toto celé funguje?

Každý deň je pre teba pripravený materiál, pri ktorom sa budeš baviť a zároveň sa pri tej zábave nenápadne niečo nové potrebné naučíš. Je to taký vedľajší efekt. Úplne iný systém, ako keď nás morili pred rokmi v škole.


Vtedy sme sa mali učiť múdrosti a my sme sa popritom kadejako zabávali, za čo sme dostávali poznámky a tresty. Pamätáš? V tejto škole to máme úplne naopak: Tvojou úlohou je zabávať sa. Keď to budeš robiť, vždy sa niečo nové naučíš. O to sa postarám ja a môj tím.


Takže jasné pravidlá – ty sa zabávaš, ja ti chystám správne Úlohy, ktoré majú Zábavný kabátik a pod ním schovanú nejakú praktickú perlu. Kým tvoj mozog bude zaujatý hádankou, perla nenápadne vyskočí a prilepí sa na teba. Ani nevieš ako a čoskoro budeš celý ovešaný perlami - perlami poznania.

A to musím každý deň chodiť do školy?

Áno, toto je najdôležitejšia vec – každý Boží deň sem na chvíľočku vliezť a pobaviť sa. Ale keď nevôjdeš, svet sa nezrúti, ani poznámku nedostaneš 🙂 Je to len a len na tebe, ako využiješ túto možnosť.

Kde mám na to zobrať čas? Už teraz nič nestíham.

To je práve tá sranda, že si vytvoríš návyk stráviť svojím vzdelávaním 15 min. každý deň. A tých investovaných 15 min. ti zaručí, že budeš mať lepšiu náladu, koncentráciu, zameranú pozornosť. Preto stihneš oveľa viac vecí a rýchlejšie ako teraz, keď nechodíš do školy. Preto budeš mať paradoxne viacej času ako teraz.

Kedy je ideálne „prichádzať na vyučovanie“?

Najlepšie hneď ráno, pretože sa parádne naladíš na deň, ktorý máš pred sebou, prepojíš sa s mojim vedením a vhupneš do flow. Budeš vedieť, čo ťa čaká na energetickej úrovni, čomu sa vyhnúť, otvoríš svoje denné toky a zároveň si zdvihneš náladu na najvyššiu možnú v danej situácii.

Ráno je to pre mňa absolútne nemysliteľné. Čo s tým?

Vo väčšine domácnosti je ráno frmol. Môžeš kedykoľvek inokedy, alebo použi moju osobnú fintu: Nastav si budík o 0,5 h skôr a máš úplne najideálnejší čas pre seba. Keď sa začnú ostatní doma budiť, ty už budeš naštartovaná(ý), s dobrou náladou a môžeš ich s radosťou privítať do nového dňa. Uvidíš, ako sa ti zlepšia vzťahy a celkové fungovanie domácnosti.


Hovorí zo mňa vlastná skúsenosť – presne takto som to robila ja, aj keď som "nočná sova" a každých 5 min. ráno som bojovala s budíkom. Keď som si vytvorila tento návyk, už mi zostal. Už vstávam skoro ráno a s radosťou. Je to najkrajší čas môjho dňa.

Ako to bude technicky fungovať? Ako sa dostanem do Školy?

Objednáš si členstvo, zaplatíš školné a hneď po zaplatení dostaneš prístupové heslá školy (do platenej sekcie).

Každý deň ti potom ráno príde mail s predmetom Hola hola, škola volá, ktorým ti oznámim, že už je v školičke nachystaná nová nálož inšpirácie a v kurze hojnosti nová lekcia.

Čo si môžeš prečítať vnútri školy v komentoch od školákov

V hravej študovni na na teba čaká 0 milých spolužiakov, školské anjelky a 1 Miriam. 🙂

Ak budeš čokoľvek potrebovať, píš

Miriam Štolfová | Autorka tejto Školičky od roku 2018