fbpx

#KALENDÁRIUM 19.december

Dnes, 19. decembra, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Numero okienko

Z davätnástky sme dostali darom:

 • zdroj radosti,
 • nadšenie,
 • vyššie tvorenie,
 • šťastnú voľbu,
 • inšpiruj svojim životom,
 • úspech,.

Výzvou je

 • Udržať sa v strede bytia.
 • Uvedomiť si Slnko vo svojom srdci.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete na Instagrame v príbehoch / stories. 

Meniny má Judita

Ženské meno Judita má hebrejský pôvod a v preklade znamená „hebrejka“. Judity pôsobia odvážne. Rady udržiavajú kontakty so známymi a vedia ich aj šikovne využiť.

Svoje správanie majú takmer vždy pod kontrolou, sú uvážlivé. Od najútlejšieho detstva túžia po úspechu a poznatkoch. Keď si niečo vezmú do hlavy, urobia všetko preto, aby to zrealizovali.

Väčšinou si vyberú zamestnanie, v ktorom môžu viesť tím ľudí.

 • Ovplyvňuje ich planéta Merkúr.
 • Šťastné farby Judity sú zelená a biela.
 • Ochranné rastliny valeriána a čakanka.
 • A ochranné kamene sú citrín a zafír.

Dnes máme

OSN deň pre spoluprácu Juh-Juh.

OSN deň pre spoluprácu Juh – Juh bol vyhlásený OSN v roku 2003. V tento deň roku 1978 Valné zhromaždenie OSN chválilo akčný plán na podporu a realizáciu technickej spolupráce medzi rozvojovými krajinami.

Deň je oslavou hospodárskeho, sociálneho a politického vývoja krajín juhu a jeho cieľom je zvýšenie povedomia o zámere a úsilí OSN.

Zmenili svet

1915 – Édith Piaf

Bola francúzska kabaretná speváčka, skladateľka a herečka. Je považovaná za archetyp francúzskej speváčky, päťdesiat rokov po smrti neprerušene zostáva najslávnejšou frankofónnou interpretkou, tak vo Francúzsku ako aj v cudzine.

Koncertovala v USA, Južnej Amerike a Európe. Na začiatku kariéry dostala prezývku „La Môme Piaf“ (franc. Drobček-Vrabček).

Stala sa slávnou vďaka svojim najväčším hitom, ako sú „La Vie en rose“, „Non, je ne regrette rien“, či Mon Dieu“.

Bola inšpirátorkou mnohých skladateľov a stala sa učiteľkou viacerých mladých umelcov. Získala aj medzinárodné renomé navzdory ťažkým zdravotným problémom na konci kariéry.

Bola dobrou komediálnou herečkou v divadle aj filme. Skonala vo veku 47 rokov.

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Vypočuj si a precíť La vie en rose. 

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre