fbpx

Prežitkový Workshop

SPLN V ŠKORPIÓNOVI

Poď sa spolu so mnou naladiť na aktuálny rytmus Luny.

Vysielame 23.4.2024. 

#KALENDÁRIUM 16.júl

Dnes, 16.júla, máme najkrajší deň nášho života.

Tak užívajme, milí moji!

Numero okienko

Zo šestnástky sme dostali darom:

  • sebaspoznanie cez skúšky,
  • test viery v seba i život,
  • a vysokú intenzitu liečenia.

Výzvou je

  • Prijať tieto nevyhnutné zmeny s pokorou a vierou, že všetko sa deje pre naše dobro a dobro všetkých zúčastnených.
  • Uvedomiť si, že za každým mrakom je schované slnko a po každej búrke sa raz vyjasní.

Viac o energiách dňa z numerologického pohľadu (daroch, poslaní a ceste) nájdete každý deň v škole, v hravej študovni.

Meniny má Drahomír, Rút

Mužské meno Drahomír má slovanský pôvod a význam mena je „komu je drahý mier“. Charakteristickou črtou Drahomírov je dobrosrdečnosť spojená s naivnými predstavami o živote. Na okolie pôsobia rozvážnym a vyrovnaným dojmom.

Pre svoju povahu sú Drahomírovia obľúbení v kolektíve, vedia sa nadchnúť pre ušľachtilé ciele. Vidina poznania a niečoho nového živia v Drahomíroch krásne predstavy o ľudskej existencii. Ako partneri sú oddaní a konzervatívni.

Snívajú o veľkej rodine a rodinnom dome so psom alebo mačkou.

  • Ovplyvňuje ich Mesiac.
  • Ich šťastné farby sú biela, zelená a svetlomodrá.

Zmenili svet

1979 – Ivan Tásler

Je slovenský skladateľ, gitarista, spevák a hudobný producent, známy najmä z pôsobenia v kapele IMT Smile.

Jeho otec, Miroslav Tásler st., je hudobníkom. Hrával v hudobných skupinách Beatmakers, Roams, Nálada a ďalších. Brat Miroslav Tásler je tiež hudobník. S ním založili hudobnú skupinu, ktorú nazvali IMT Smile.

IMT Smile bolo voľným zoskupením ľudí okolo Ivana a jeho brata Mira, ktorých iniciálky tvoria názov skupiny.

V lete 2005 z kapely odišiel basgitarista Tomy Okres. V decembri ho nasledoval aj Viktor Špak.

Ivan Tásler sa producentsky podieľal na vzniku albumu Pocta Jarovi Filipovi – Jarove Pesničky, sú to pesničky z autorského pera Jara Filipa spievané viacerými známymi interpretmi (Ivan Tásler, Katka Knechtová, Peter Lipa, Mário Kuly Kollár, Zuzana Smatanová, Samo Tomeček, Adam Ďurica, Janko Kuric, Lasky, Robert Roth a ďalší).

Citát na dnešný deň

Inšpirácia pre teba

Milí moji, viac inšpirácie a každodenné vedenie smerom k láske, šťastiu, hojnosti nájdete v školičke. Držím vám miesto v prvej lavici ?

S láskou

Miriam

V škole hrou pre dospelákov sa naučíte veci, ktoré vás v škole NEnaučili a potrebujete ich pre radostný život v láske a hojnosti. Cesta vedie tadiaľto

Čo o nej hovoria tí, čo už vyskúšali jej účinky?

Samé príjemnosti ?

“Ďakujem Ti veľmi pekne za vedenie, za to ako mi s citom pomáhaš odhaľovať, čo potrebujem poliečiť v sebe. Už som bola na tejto ceste, takto s vedením mi to ide ľahšie. Sama som sa strácala a veľakrát som nevedela spracovať to ťažké, čo som nachádzala a vzdala som to, v obave, že ma to bude príliš bolieť a nezvládnem to.”

Janka V.

Miriam Štolfová
Motivátorka, lektorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Učí dospelákov veci, ktoré nás v škole NEnaučili a sú potrebné k šťastnému životu v láske, radosti a hojnosti. Viac na miriamstolfova.sk.

Komentáre